Zpět na » Serie A » Snový týden pro fanoušky Neapole? Ve hře Candreva či Milik

Serie A - Snový týden pro fanoušky Neapole? Ve hře Candreva či Milik

Snový týden pro fanoušky Neapole? Ve hře Candreva či Milik © english.ajax.nl - Arkadiusz Milik

2

Líbilo se

07.07. - Fanoušci Neapole netrpělivě očekávají, jak dopadnou spekulace okolo možných posil Partenopei. Italský vicemistr má údajně velmi blízko ke Candrevovi z Lazia, přijít by mohl i polský reprezentant Arkadiusz Milik.

Fanoušci Neapole začali být trochu nespokojeni, důvodem je přílišná lehkovážnost vedení na přestupovém trhu. Mírná frustrace by se ale brzy mohla naprosto otočit.

V příštím týdnu by Neapol mohla dotáhnout přestup hned tří hráčů. Z Porta by měl dorazit Hector Herrera, z Ajaxu Arkadiusz Milik a z Lazia Antonio Candreva.

U každého hráče se ale najdou nějaké ty problémy. Porto v případě Herrery neustále navyšuje přestupovou částku a tak se v nejbližších dnech sejde se zástupci portugalského klubu hráčův agent, který by měl včas vše vyřešit.

Polský reprezentant ve službách Ajaxu má i jiné nápadníky a tak Neapol dala hráčovi ultimátum, o Neapoli se má rozhodnout do sedmi dnů.

A podobné je to i v případě italského reprezentanta. Antonio Candreva je v hledáčku Chelsea, dlouhodobě o něj stojí i Inter Milán. Podle posledních informací má ale k italskému záložníkovi nejblíže Neapol, která Laziu nabízí 23 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články