Zpět na » Serie A » O Witsela stojí Neapol, důležitou roli může hrát Mertens

Serie A - O Witsela stojí Neapol, důležitou roli může hrát Mertens

O Witsela stojí Neapol, důležitou roli může hrát Mertens © forzaitalianfootball.com - Axel Witsel

0

Líbilo se

04.07. - Axel Witsels by se mohl po mistrovství Evropy stěhovat z Ruska do Itálii, kde o něj stojí Neapol. Důležitou úlohu by mohl hrát i Dries Mertens, reprezentační kolega.

Belgie ve čtvrtfinále evropského šampionátu padla s Walesem a tak se Axel Witsel může soustředit na svou budoucnost. O záložníka Zenitu Petrohrad se totiž zajímá několik klubů, nyní má k němu blízko Everton a také Neapol.

Hráčův agent a otec v jedné osobě Thierry Witsel si myslí, že přestup do Neapole by byl jasný posun vpřed. "Moc dobře ví, že přestup do Neapole by byl posun vpřed," řekl otec belgického středopolaře.

"Zájem Evertonu i Neapole je konkrétní. Probíhají jednání a my samozřejmě chceme to nejlepší pro hráče. Není stanovena žádná lhůta. Až se Axel rozhodne, tak se rozhodne. Neapol je vynikající klub, za který hrál Diego Maradona, to je prezentace sama o sobě," pokračoval otec sedmadvacetiletého Belgičana.

"Dries Mertens s ním o Neapoli mluvil a uvidíme, jak se nakonec Axel rozhodne. Ví, že by to byl posun vpřed," dodal Thierry Witsel.

Velkou roli by mohl hrát i fakt, že narozdíl od Evertonu Neapol bude v následující sezóně hrát základní skupinu Ligy mistrů.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články