Zpět na » Serie A » Vedení Interu letí jednat do Anglie: Hlavním cílem Touré, ale i prodej Brozoviče

Serie A - Vedení Interu letí jednat do Anglie: Hlavním cílem Touré, ale i prodej Brozoviče

Vedení Interu letí jednat do Anglie: Hlavním cílem Touré, ale i prodej Brozoviče © skysports.com - Mancini si Tourého už jednou přivedl do svého týmu, a to do Manchesteru City

1

Líbilo se

20.06. - Sportovní ředitel Interu Milán Piero Ausilio odletěl do Anglie jednat o možných příchodech i odchodech. Z Manchesteru City chce Ausilio dovést Yayu Tourého, nechat by ovšem v Premier League mohl Marcela Brozoviče.

Piero Ausilio odletěl o víkendu do Londýna a v následujících dnech by měl jednat s nejrůznějšími kluby. Jako první míří do Manchesteru City.

Podle Sky Sport Italia a Corriere dello Sport se setká s představiteli Citizens a bude dojednávat přestup Yayi Tourého. Ten je údajně ochoten přijmout obrovské snížení svého platu, jen aby mohl zamířit do Itálie za Robertem Mancinim.

Sportovní ředitel Interu ale nepřišel jen nakupovat. Nerazzurri řeší problém s tzv. Financial Fair Play a proto bude muset několik hráčů odejít. Hned dva z nich by mohli zamířit právě do Premier League.

Chorvatský záložník Marcelo Brozovič je spojován s Arsenalem a také Chelsea, poslední informace italských deníků hovoří o tom, že účastník ME 2016 je k mání za 35 milionů eur.

Na odchodu je i obránce Andrea Ranocchia, který po šesti letech opustí Inter a poprvé v kariéře nejspíš i celou Itálii. O osmadvacetiletého beka se zajímá Norwich City, Liverpool a údajně i Chelsea v čele s Antoniem Contem.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články