Zpět na » Serie A » Mertens chce v Neapoli zůstat, zároveň věří v Higuaínovo setrvání

Serie A - Mertens chce v Neapoli zůstat, zároveň věří v Higuaínovo setrvání

Mertens chce v Neapoli zůstat, zároveň věří v Higuaínovo setrvání © express.co.uk - Dries Mertens v dresu Neapole.

1

Líbilo se

12.06. - Dries Mertens má v Neapoli smlouvu ještě na dva roky a minimálně tento kontrakt by chtěl dodržet. Belgický ofenzivní hráč navíc věří, že si ještě zahraje s Gonzalo Higuaínem.

Dries Mertens je součástí italského klubu už tři sezóny a podle posledních slov by rád v Neapoli zůstal i nadále. Belgický středopolař chce dodržet smlouvu a rád by podepsal i novou.

"V této sezóně jsem hodně času strávil na lavičce. Ale jak už jsem několikrát řekl, jsem v Neapoli spokojený," začal Mertens svou řeč na tiskové konferenci. "Stále mám smlouvu na dva roky a rád bych zůstal i déle," doplnil ke svému setrvání v Neapoli Mertens.

Devětadvacetiletý Belgičan skutečně příliš prostoru nedostával, v každé sezóně ale nasázel dvouciferný počet branek. Letos se trefil v lize pětkrát, ale i díky pěti gólům z Evropské ligy překonal hranici deseti branek.

Rozhodně ale v letošní sezóně neměl na skvělý počin Gonzala Higuaína, který překonal italský rekord v počtu nastřílených branek. Mertens na tiskové konferenci prohlásil, že doufá v setrvání argentinského střelce.

"Jsem si jist, že Gonzalo podepíše novou smlouvu. Jsme v Lize mistrů a on měl skvělou sezónu. Myslím, že zůstane," domnívá se Dries Mertens.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články