Zpět na » Serie A » Opustí Fernandes po třech letech Udine? Ve hře je anglický mistr

Serie A - Opustí Fernandes po třech letech Udine? Ve hře je anglický mistr

Opustí Fernandes po třech letech Udine? Ve hře je anglický mistr © gazzetta.it - Opustí Bruno Fernandes Itálii?

0

Líbilo se

11.06. - Bruno Fernandes by mohl po třech letech opustit Udinese a zamířit do Premier League. O služby jednadvacetiletého záložníka stojí mimo jiné i Leicester, úřadující anglický mistr.

V sezóně 2012/13 jako teprve osmnáctiletý záložník řádil v dresu Novary a to mu vyneslo přechod do prvoligového Udinese.

Po třech letech ale Bruno Fernandes chce tento tým opustit a zamířit do klubu lepšího. A to i přesto, že v Udine má smlouvu do léta roku 2018. Jednadvacetiletý Portugalec by se mohl stěhovat v rámci Itálie, zájem o něj má Fiorentina. Jenže s největší pravděpodobností se stane druhou posilou Leicesteru.

K anglickému mistrovi už přišel gólman Ron-Robert Zieler, Bruno Fernandes by údajně mohl dobře nahradit N´Gola Kanteho, který v létě zřejmě vyslyší volání evropských velkoklubů.

Fernandes, o kterého se nedávno zajímalo i portugalské Porto, by v případě přestupu vyšel na 7 milionů eur. Existuje ovšem šance, že by se střelec tří branek z uplynulé sezóny stěhoval jen na roční hostování. Přesto by ve smlouvě byla obsažena opce na trvalý přestup.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články