Zpět na » Serie A » Koulibaly už s Neapolí nechce mít nic společného. Kam zamíří?

Serie A - Koulibaly už s Neapolí nechce mít nic společného. Kam zamíří?

Koulibaly už s Neapolí nechce mít nic společného. Kam zamíří? © express.co.uk - Kalidou Koulibaly v dresu Neapole.

0

Líbilo se

09.06. - Kalidou Koulibaly se nedohodl s Neapolí na nové smlouvě a o italském klubu už nechce příliš slyšet. Je tedy jasné, že v létě zamíří jinam. Zajímá se o něj Chelsea, Koulibaly ovšem rozhodnutý není.

Kalidou Koulibaly přiznal, že rozhovory s Neapolí o nové smlouvě jsou ve slepé uličce a senegalský záložník tak nejspíš v létě italský celek opustí.

Čtyřiadvacetiletý středopolař má sice s Neapolí kontrakt do roku 2019, není ovšem spokojen se stávajícími podmínkami. "Měl jsem dvě výborné sezóny a mám některé nabídky na stole. Vyberu si to nejlepší, jak z hlediska finančního, tak z hlediska tohoto sportu," řekl Koulibaly pro L´Equipe.

"Chce mě hodně vysoce postavených klubů, naopak od Neapole jsem nic neslyšel. Diskuze o prodloužení jsou ve slepé uličce a klub o tom s námi nikdy mluvit nechtěl," pokračoval Koulibaly.

Nejvíce se spekuluje o zájmu Chelsea, kterou po ME 2016 převezme Antonio Conte. "Nemluvil jsem s ním, ale brzy by se to mohlo změnit. Pokud se nic v Neapoli nezmění, budu mluvit s jinými kluby. A ano, mohl bych se adaptovat na Premier League," dodal Senegalec.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články