Zpět na » Serie A » Galliani má v hledáčku Kovačiče, setkal se s agentem Ibrahimoviče

Serie A - Galliani má v hledáčku Kovačiče, setkal se s agentem Ibrahimoviče

Galliani má v hledáčku Kovačiče, setkal se s agentem Ibrahimoviče © as.com - Adriano Galliani

0

Líbilo se

28.05. - Výkonný ředitel Rossoneri Adriano Galliani promluvil ohledně letních plánů milánského AC. Sedmý tým italské soutěže stále řeší možnosti ohledně Zlatana Ibrahimoviče a rád by do svých služeb získal i Matea Kovačiče. A jaká je situace okolo Karima Benzemy?

Výkonný ředitel Adriani Galliani promluvil k médiím a řekl, koho by AC Milán mohl v létě získat. Galliani nejprve rozebral situaci okolo Karima Benzemy, který se ovšem příchodu do Itálie vůbec neblíží.

"Nikdy jsme o něm nejednali a nevím, kdo to vymyslel. V Realu ho všichni obdivují a proto nás ani nenapadlo zajímat se o něj," řekl úvodem Galliani, který zatoužil po jiném hráči z Realu Madrid.

"Mateo Kovačič. Uvidíme v následujících dnech a týdnech," sdělil italským novinářům ředitel, podle kterého příchod bývalého hráče Interu nereálný rozhodně není.

A mluvilo se i o Zlatanu Ibrahimovičovi. Italští novináři si totiž všimli, že Galliani měl před několika dny schůzku s Mino Raiolou, který švédského útočníka zastupuje. Galliani ale potvrdil, že žádný návrat se zatím nechystá.

"Ano, setkal jsem se s ním. Setkání s Raiolou mám rád, máme spolu velmi dobré vztahy. Jde ale o to, že zastupuje čtyři nebo pět hráčů AC. Problémem není setkat se s ním, ale Ibrahimovičův plat," pokračoval Galliani. Ten dnes na stadionu San Siro shlédne finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Atlétikem Madrid.

Řeč tak přišla i na Fernanda Torrese, který je stále hráčem Rossoneri. V červnu mu ovšem v Itálii skončí smlouva a Torres by tak měl pokračovat v Atlétiku.

"Torres zde příliš dobře nehrál a chtěl se vrátit k milovanému klubu. Jsem za něj velmi rád, je to dobrý klub a stále spolu komunikujeme," dodal jednasedmdesátiletý zástupce milánského klubu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články