Zpět na » Serie A » Neapol prodloužila smlouvu s trenérem Maurizziem Sarrim

Serie A - Neapol prodloužila smlouvu s trenérem Maurizziem Sarrim

Neapol prodloužila smlouvu s trenérem Maurizziem Sarrim © espnfc.com - Maurizzio Sarri

0

Líbilo se

29.05. - Trenér Maurizizo Sarri bude i nadále pokračovat v italském celku SSC Neapol. Sarri přišel do neapolského klubu v létě z Empoli, kde podepsal jednoroční smlouvu. Poté, co dovedl Azzurri k druhému místo v ligové tabulce, přesvědčil prezidenta Aurelio DeLaurentiise k tomu, aby mu byl prodloužen kontrakt.

De Laurentiis mi nabídl velmi štědrou nabídku. Je to od něj velkorysé gesto,“ řekl Sarri.

„Vážím si toho a jsem tím velmi poctěn. Ve smlouvě jsem měl možnost zde pokračovat, ale prezident k tomu nemusel přistoupit. To, že jsem mohl trénovat klub na takového úrovni je jen díky němu a jeho štědrost vnímá celá má rodina.“

Sarri se velmi těší na první utkání v evropských pohárech: „Možná to bude znít divně, ale je pro mě velmi těžké si představit, že budu trénovat tým v Lize mistrů. Až na San Paolo zazní hymna Ligy mistrů, budu mít husí kůži a bude skvěle sledovat, jak fanoušci tuto hymnu zpívají.

Sarri byl v minulé sezóně jedním z kandidátů na post trenéra v AC Milan. Nakonce se ale prezident Silvio Berlusconi rozhodl jmenovat Sinišu Mihajloviče. Toho v dubnu nahradil Filippo Inzaghi. Berlusconi dále dodal, že doufá, že Gonzalo Higuaí dotáhne Neapol k vítězství v Lize mistrů.

Musím složit komplimenty k trenérovi Sarrimu. Je pravda, že byl jedním z kandidátů na trenéra AC Milan v letošní sezóně. Neapol v letošní sezóně hrála skvělý fotbal. Musíme jim k úspěchu pogratulovat a ocenit i vynikající fanoušky,“ řekl Berlusconi.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články