Zpět na » Serie A » Neapol by v létě mohla přijít o záložníka Jorginha

Serie A - Neapol by v létě mohla přijít o záložníka Jorginha

Neapol by v létě mohla přijít o záložníka Jorginha © dispute.press - Jorginho

0

Líbilo se

14.05. - Agent neapolského záložníka Jorginha ocenil výkony v letošní sezóně jeho klienta a připustil jeho letní odchod z Itálie. 24letý záložník se připojil k Azzurri v lednu 2014 z Hellasu Verona a pod trenérem Mauriziem Sarrim pravidelně nastupoval v základní sestavě Neapole.

Jeho výbornou formu letošní sezóny zmínil jeho agent Joao Santos, který věří, že by se Jorginho mohl stát hlavním tahounem Itálie na EURO 2016 a padnout tak do oka evropským velkoklubům.

Měl dobrou sezónu a je jasné, že chlapec bude přitahovat pozornost ostatních klubů. Myslím, že některé spekulace přinutí Neapol se zamyslet, jak je Jorginho pro ně důležitý,“ řekl Santos.

Ve fotbale se může stát cokoliv a je tu možnost, že by mohl odejít chvíli poté, co v Neapoli podepsal novou smlouvu. Pokud by ho Neapol prodala, mohla by za něj zinkasovat pěkné peníze. Počkejme si, co se stane.

Všechno, na čem teď záleží, je porazit Frosinone, aby si Neapol zajistila Ligu mistrů v příští sezóně. Pak budeme moci jednat po EURO 2016. Uvidíme, pro koho se Conte rozhodne. Ale pokud by Jorginho jel na EURO 2016, byla by to pro něj velká satisfakce.

Jorginho letos v Serii A odehrál celkem 34 zápasů z 37 odehraných kol.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články