Zpět na » Serie A » Neapol se odvolala proti čtyřzápasovému zákazu Higuaína

Serie A - Neapol se odvolala proti čtyřzápasovému zákazu Higuaína

Neapol se odvolala proti čtyřzápasovému zákazu Higuaína © theguardian.com - Gonzalo Higuaín

0

Líbilo se

08.04. - VIDEO Gonzalo Higuaín dostal za své vyloučení v zápase proti Udinese čtyřzápasový zastavení činnosti. Podle expertů jeho absence znamená definitivní ztracení šancí Neapole v boji o Scudetto. Neapol se ale nevzdává a doufám, že argentinský kanonýr bude moc zasáhnout do zápasů dříve a proti rozhodnutí se odvolalo.

Higuaín byl vyloučen v nedělním zápase na hřišti Udinese po prohře 1:3. Nyní svěřenci trenéra Maurizia Sarriho ztrácí na vedoucí Juventus Turín už 6 bodů. Neapol se nyní bude moci obejít čtyři zápasy bez útočníka Gonzala Higuaína, který byl v zápase vyloučený a odchod ze hřiště psychicky neunesl a udeřit rozhodčího Massimiliana Irratiho do hrudi. Horkokrevného Argentince museli ze hřiště odtáhnout spoluhráči.

Proti pozastavení činnosti Gonzala Higuaína jsme podali odvolání. Po získání dokumentace zvolíme naši další strategii,“ uvedla Neapol.

Odvoláním se bude komise zabývat až na konci příštího týdne, takže Gonzalo Higuaín nebude moci nastoupit do nedělního utkání proti Hellasu Verona.

Podívejte se na vyloučení Gonzala Higuaína v zápase v Udinese. (zdroj: youtube.com)

Jakub Drakan / soccerway.com, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články