Zpět na » Serie A » Marek Hamšík odmítá spojení s Realem Madrid

Serie A - Marek Hamšík odmítá spojení s Realem Madrid

Marek Hamšík odmítá spojení s Realem Madrid © espnfc.com - Marek Hamšík

0

Líbilo se

02.04. - Záložník Neapoli Marek Hamšík popřel, že by byl v kontaktu s Realem Madrid, jak tvrdí španělská média. Hamšík měl být jedním z hlavních cílů královského madridského celku, když se Realu ujal kouč Rafael Benítez.

Spekulace se nyní opět objevují, protože slovenský záložník je ve skvělé formě a to opět přitáhlo pozornost slavného španělského celku.

Na dotaz, zdali Marek Hamšík měl telefonický rozhovor se Zinedine Zidanem, hlavním trenérem Realu Madrid, se hráč Neapole pouze vysmál.

Volal mi, protože není mnoho lidí, kteří mají na mě číslo,“ řekl ironicky Hamšík pro La Repubblica.

Žerty stranou, jedná se pouze o obvyklé spekulace, na kterých není nic pravda. Mám smlouvu v Neapoli a nepřemýšlím o odchodu. Jsem spokojený s tím, kde nyní hraji a jak se nám daří.

Neapol je v současné době na druhém místě tabulky Serie A na vedoucí Juventus Turín nyní ztrácí 3 body. Pro Hamšíka je nejdůležitější, aby Neapol udržela krok s turínským mistrem a bojovala o Scudetto.

Chceme vyhrát všech osm zbývajících zápasů. Nemyslím si, že Juventus všechny zápasy vyhraje. Mohli by ztratit nějaké body a my toho musíme využít. Musíme se soustředit jen sami na sebe s cílem vyhrát do konce sezóny.

Od té doby, co nosím dres Neapolí, nikdy tým nebyl tak silný, jako je v letošní sezóně. Hrajeme jako jeden tým. V předchozích letech jsem neměl pocit, že bychom byli blízko titulu, jako je tomu letos.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články