Zpět na » Serie A » Brozovič připustil odchod z Interu, zájem má mít Arsenal

Serie A - Brozovič připustil odchod z Interu, zájem má mít Arsenal

Brozovič připustil odchod z Interu, zájem má mít Arsenal © inter.theoffside.com - Marcelo Brozovič

0

Líbilo se

27.03. - Záložník Interu Milan Marcelo Brozovič připustil, že na konci letošní sezóny by mohl opustit Inter Milan. Reprezentant Chorvatska je nyní spojovaný s odchodem do Arsenalu poté, co předvádí skvělé výsledky v týmu Roberta Manciniho.

Italská média přinesly informaci, že o 23letého záložníka, který v letošní sezóně nastoupil do 27 utkání a vstřelil 6 branek, má zájem i AS Řím, který za něj už připravuje oficiální nabídku.

Brozovič uvedl, že se zavázal pomoci Interu Milan probojovat se do Ligy mistrů, zároveň ale dodal, že po EURO 2016 se může stát cokoliv.

O těchto spekulacích jsem slyšel. V současné době jsem hráčem Interu Milan a k tomu tak přistupuji,“ odpověděl Brozovič na otázku odchodu do Arsenalu.

Všechno je možné. Uvidíme. Po EURO 2016 budeme vědět více. Nemá cenu o tom nyní hovořit, je příliš brzy.

Brozovič přiznal zklamání, že Inter Milan ztratil šanci na ligový titul v letošní sezóně, ačkoliv po polovině sezóny vedl italskou ligu.

Abych byl upřímný, tak nejsem spokojený s naším postavením v ligové tabulce. Měli jsme být mezi třemi nejlepšími týmy. Byly tam zápasy, kde jsme zbytečně ztratili body a nyní jsme mezi čtvrtým a pátým místem.

Stále je před námi osm zápasů a věřím, že můžeme stále dosáhnout na třetí místo.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články