Zpět na » Serie A » Cannavaro chce trénovat italskou reprezentaci

Serie A - Cannavaro chce trénovat italskou reprezentaci

Cannavaro chce trénovat italskou reprezentaci © today.ng - Fabio Cannavaro

0

Líbilo se

24.03. - Fabio Cannavaro vyjádřil přání, že by se rád ujal italské reprezentace po EURO 2016, kdy na lavičce italské reprezentace skoční Antonio Conte. 42letý Ital, který za Azzurri nastoupil ke 136 zápasům a vyhrál s italskou reprezentací Mistrovství světa v roce 2006, v minulosti trénoval čínský Guangzhou Evergrande a arabský AL-Nassr.

Cannovaro věří, že je nyní připravený vést italskou reprezentaci, která bude mít po evropském šampionátu ve Francii nového trenéra. Současný lodivod Antonio Conte totiž oznámil, že po EURO 2016 u reprezentace skončí a spekuluje se, že půjde od nové sezóny trénovat Chelsea FC.

Byl bych rád, kdybych se stal trenérem národního týmu,“ řekl bývalý vítěz Zlatého míče.

Jsem si vědom, že je to těžká práce, ale 15 let jsem strávil v Itálii. Podle mého názoru mám tu správné předpoklady pro tuto roli a životní prostředí v Itálii moc dobře znám.

Cannavaro také odpověděl na dotaz, podle kterého nemá dostatečné zkušenosti vést národní tým.

Pokud bývalí fotbalisti zůstanou ve fotbale a řeknou, že nemají dostatečné zkušenosti, tak tento názor absolutně nechápu. Ale to je prostě fotbal.

Pep Guardiola taky neměl žádné zkušenosti a šel trénovat Barcelonu. I kdyby se mu angažmá nepovedlo, nikdy by neřekl, že neměl dostatek zkušeností.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
S.O.B - 28.03. Odpovědět

Ja bych zas chtel delat reditele Majkrosoftu

S.O.B
Reklama
Reklama
Nejnovější články