Zpět na » Serie A » Felipe Anderson odmítá spekulace o odchodu z Lazia Řím

Serie A - Felipe Anderson odmítá spekulace o odchodu z Lazia Řím

Felipe Anderson odmítá spekulace o odchodu z Lazia Řím © superball.tribunnews.com - Felipe Anderson

0

Líbilo se

18.03. - Podle britských médií se Manchester United přiblížil k zisku Felipe Andrersona z Lazia Řím. Sám italský celek tyto spekulace ale odmítá a hráče, který v letošní sezóně zaznamenal 10 vstřelených branek, nehodlá v létě z Říma pustit. Odchod v tuto chvíli vyvrátil i sám hráč, který chce v Laziu Řím zůstat.

Anderson nespěchá na odchodu z Říma a nedávno prohlásil, že by rád s Laziem Řím i v příští sezóně hrál evropské pohár. Dále se soustředí pouze na své výkony a chtěl by si vybojovat místo v brazilské reprezentaci na Olympijských hrách.

Nejedná se o nic konkrétního. V novinách pořád čtu o svém odchodu do Anglie, ale stále jsem hráčem Lazia, ve kterém chci odvádět dobré výkony,“ řekl Anderson.

Vím, že pokud budu podávat kvalitní výkony, mohu si vybojovat nominaci do reprezentace, což je můj hlavní cíl.

Do nominace na Olympijské hry je v brazilské reprezentaci velká konkurence. Poslední dobou se nám moc nedařilo, ale věřím, že toto období je už za námi. V kádru máme velmi silné hráče a věřím, že se nám podaří Olympijské hry vyhrát.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Lazio by konecne malo prestat predavat hracov a zacat stabilizovat ten tim aj po hracskej stranke. Akonahle niekto vystreli, uz aj im ho beru. Anderson a Candreva maju byt zaklad uspesnej zalohy. de Vrij pomohol zastabilizovat obranu, ale este 1 slusny krajny obranca by sa sikol. A takisto treba uz poriadne nahradit Kloseho. Takymto stylom sa nikdy z toho 8. miesta neodlepia (mimo nahodnych vystrelkov ako vlani).

Princ z Paríža
Reklama
Reklama
Nejnovější články