Zpět na » Serie A » Brankář AC Milan Donnarumma utrpěl zranění hlavy

Serie A - Brankář AC Milan Donnarumma utrpěl zranění hlavy

Brankář AC Milan Donnarumma utrpěl zranění hlavy © gazzettaworld.gazzetta.it - Gianluigi Donnarumma

0

Líbilo se

15.03. - Gianluigi Donnarumma byl propuštěn z nemocnice poté, co v nedělením zápase na hřišti Chieva Verona utrpěl zranění hlavy. Incident se stal v 19. minutě a 17letý gólman byl v zápase nahrazen náhradním brankářem Christianem Abbiatim.

AC Milan potvrdil, že Donnarumma byl na testech v nemocnici, aby se zjistilo, zdali se nejedná o vážnější zranění. Z nemocnice byl propuštěn do domácího léčení, nicméně jeho zdravotní stav bude i nadále pod dohledem lékařů.

"Gianluigi Donnarumma byl propuštěn z nemocnice Borgo Trento ve Veroně po jeho zranění, které utrpěl v zápase proti Chievu Verona. Jeho situace budeme i nadále sledovat během následujících dní," stojí v prohlášení AC Milan.

"Je mi líto, co se stalo Gigiovi, ale bylo mi řečen, že je v pořádku a v pondělí by měl s námi trénovat," řekl Abbiati.

AC Milan v posledním kole prohrál se Sassuolem 0:2 a nyní pouze remizoval 0:0 s Chievem Verona. Na třetí AS Řím nyní ztrácí 11 bodů a do konce sezóny zbývá odehrát už jen devět utkání.

"V letošní sezóně nás ještě čeká dlouhá cesta a my se musíme pokusit všechna zbývající utkání vyhrát a posunout se v tabulce co nejvýše. Výsledky posledních dvou utkání se nám nelíbí a je pro nás obtížné je přijmout."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Revagit - 15.03. Odpovědět

A kde je Lopéz?

Revagit

Lopéz je stále v ac ale ted nevím co mu je asi nejspíš zranění.

Tomguncz
Reklama
Reklama
Nejnovější články