Zpět na » Serie A » Inter Milan přišel před zápasem s AS Řím o Maura Icardiho i Rodriga Palacia

Serie A - Inter Milan přišel před zápasem s AS Řím o Maura Icardiho i Rodriga Palacia

Inter Milan přišel před zápasem s AS Řím o Maura Icardiho i Rodriga Palacia © icsolointerpv.wordpress.com - Mauro Icardi se v zápase proti FC Bologna zranil.

0

Líbilo se

14.03. - Milanskému celku budou v příštím kole proti AS Řím chybět útočníci Mauro Icardi a Rodrigo Palacio. Icardi během sobotního zápasu ve 12. minutě utrpěl poranění kolene a Rodrigo Palacio nebude moci proti římskému celku nastoupit, protože se v sobotu vykartoval.

Icardi byl v zápase nahraze Geoffreym Kondogbiou a klub potvrdil, že argentinský hráč utrpěl v zápase zranění kolene, ala rozsah zranění a doba rekonvalescence ještě nebyla stanovena.

Inter Milan v sobotu čeká ostře sledovaný zápas proti AS Řím o třetí místo v tabulce Serie A a další problém pro kouče Manciniho je zbytečná žlutá karta pro Rodriga Palacio v 93. minutě sobotního zápasu. Znamená to, že Palacio se vykartoval a nebude moci proti AS Řím nastoupit.

Rozdíl mezi oběma celky je nyní 5 bodů a Mancini očekává, že na Stadio Olimpico se může jednat o klíčový zápas celé sezóny.

"Bylo jasně vidět, že ztráta Maura Icardiho ho nás dost zaskočila a nějakou dobu trvalo, než jsme se vrátili k našemu způsobu hry. I tak jsme si vytvořili dostatek šancí a odehráli dobré utkání," řekl Mancini.

"Je to pro nás samozřejmě komplikace, že jsme přišli o Maura Icardiho i o Rodriga Palacia. Jsou to naši důležití hráči."

"Do konce sezóny zbývá ještě dost utkání, AS Řím to má lépe rozehrané. V sobotu se bude jednat o velmi důležité utkání."

Kouč Interu Milan byl frustrovaný z inkasované branky na konci zápasu z kopačky Franca Brienzy.

"Nemůžeme si dovolit takové chyby, i když vedeme 2:0 a do konce zápasu chybí jen tři minuty. Bologna má v poslední době výbornou formu, takže jsme očekávali proti nim těžký zápas."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články