Zpět na » Serie A » Sarri: Neapol ukázala svůj charakter

Serie A - Sarri: Neapol ukázala svůj charakter

Sarri: Neapol ukázala svůj charakter © gazzettaworld.gazzetta.it - Maurizio Sarri

0

06.03. - Trenér italského celku SSC Neapol Maurizio Sarri byl potěšen z otočení výsledku sobotního zápasu Serie A proti Chievu Verona. Neapol po vítězství 3:1 se opět vrátila do boje o Scudetto. První Juventus má nyní stejně bodů, jako Neapol, ale turínský celek má zápas k dobru.

Neapol v sobotním zápase prohrávala od druhé minuty, kdy se prosadil hostující Nicola Rigoni. Gonzalo Higuaín, Vlad Chiriches a Jose Callejon svými brankami ale zápas otočili.

"Pokud inkasujete už ve druhé minutě zápasu, je velmi obtížné udržet koncentraci a otočit zápas. Kluci ale hráli dobře, měli velkou motivaci. Tým odehrál dobrý zápas," uvedl Sarri.

Sarri pochválil zejména argentinského útočníka Gonzala Higuaína, který se trefil podruhé za sebou, ačkoliv v předchozím čtyřech zápasech vyšel střelecky naprázdno.

"Odehrál skvělý zápas. Možná byl trochu naštvaný, protože chce každý zápas skórovat. Taková chuť po gólech je podle mě v naprostém pořádku."

Sarri i přes vítězství zůstává v otázce zisku Scudetta skeptický. Domnívá se, že Juventus má díky zápasu k dobru obrovskou výhodu.

"Juventus? Jsou týmem kanibalů, kteří vám dávají jen malou naději na titul."