Zpět na » Serie A » Útočník AC Milan Niang měl autonehodu, má přetržené vazy v kotníku

Serie A - Útočník AC Milan Niang měl autonehodu, má přetržené vazy v kotníku

Útočník AC Milan Niang měl autonehodu, má přetržené vazy v kotníku © goal.com - M'Baye Niang

0

Líbilo se

02.03. - M´Baye Niang byl v sobotu účastníkem dopravní nehody, při které utrpěl zranění vazů v kotníku a díky tomu nebude AC Milan k dispozici během následujících dvou měsíců. 21letý útočník se výraznou měrou podílel na vítězství 1:0 nad FC Turín.

Niang zranění potvrdil na svém twitterovém účtu, kde uvedl, že jemu i řidičovi se nic nestalo, když auto dostalo smyk kvůli aquaplaningu a v následujících dnech bude tvrdě pracovat na tom, aby se co nejdříve vrátil zpátky na hřiště.

"M´Baye Niang při dopravní nehodě utrpěl zranění vazů v levém kotníku a má pohmožděné levé rameno. O jeho průběhu léčby se rozhodne v nejbližších dnech," stojí v prohlášení AC Milan.

Niangovi se vydařil vstup do jarní sezóny, když vstřelil čtyři branky ve všech soutěžích a výrazně tak pomohl AC Milan vyšplhat tabulkou do boje o Evropskou ligu v příští sezóně.

Bývalý útočník Caen na svém twitteru napsal: "Chci říci, že já i řidič jsme na tom zdravotně v pořádku. Vůz dostal smyk kvůli aquaplaningu a měli jsme strach, že se nám přihodí něco horšího. Vrátit bych se měl do týmu AC Milan asi na konci sezóny."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články