Zpět na » Serie A » Totti si postěžoval na vytížení a byl vyřazen z nominace AS Řím

Serie A - Totti si postěžoval na vytížení a byl vyřazen z nominace AS Řím

Totti si postěžoval na vytížení a byl vyřazen z nominace AS Řím © footmercato.net - Francesco Totti

2

Líbilo se

23.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Ani dlouholetý kapitán a klubová legenda Francesco Totti není v AS Řím nedotknutelný. Devětatřicetiletý fotbalista byl před nedělním zápasem italské ligy s Palermem vyřazen z kádru, protože si v televizním rozhovoru postěžoval na nedostatečné herní vytížení.

"Sice to udělal v návalu vzteku, ale já musím v týmu udržovat pořádek," řekl po výhře 5:0 trenér Luciano Spalletti. "Francesco je skvělý hráč, který si zaslouží respekt, ale to ostatní také. Jinak by si každý mohl říkat, co chce," uvedl kouč s tím, že Tottiho vyřadil pouze z nominace na utkání.

Bývalý italský reprezentant se tak ode dneška bude opět připravovat s týmem. "Byl s námi před zápasem a od zítřka s námi bude opět trénovat. Prohlásil to v záchvatu vzteku a nespokojenosti, to jde pochopit," řekl Spalletti.

Totti má za sebou tříměsíční pauzu zaviněnou zraněním stehenního svalu, v sobotu ale v rozhovoru pro televizní stanici Rai řekl, že je připraven nastoupit. "Chci hrát. Jsem zdravý, ale přesto nejsem v týmu," prohlásil. "Nechci být na lavičce. Chápu, že v mém věku budu hrát méně, ale abych po tom všem, co jsem pro klub udělal, zakončil kariéru takhle, je pro mě těžké," dodal.

Mistr světa z roku 2006, který v sezoně odehrál pouhých pět zápasů a dal jednu branku, také naznačil, že se Spallettim nevychází zrovna nejlépe. "S ním je to jen ´Dobré ráno´ a ´Nashledanou´. Nic víc," uvedl. "Čekal bych, že to, co se dovídám z novin, mi řekne do očí," prohlásil.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

John T. kterýho se Chelsea zbavuje horším způsobem prohlásil, že ho to mrzí, ale nikdo není víc než klub, zvláště jedinec... Smajlík 1

zdendapr

je dobrej,ale už se na to mněl vysrat ,roky leti jak cip Smajlík 19

hydrofon

V jeho věku už s tím zkrátka musí i ikona klubu počítat a i přesto, že ho fotbal stále baví, je mnohdy lepší si kariéru zanalyzovat a rozhodnout, zda je lepší pokračovat a vysedávat na lavičce nebo ukončit kariéru. Každopádně je to čistě jeho rozhodnutí, jen je škoda, že hráč, jakým Totti byl, takhle končí kariéru.

Bolomsson85
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články