Zpět na » Serie A » Antonio Nocerino vyměnil Orlando City za AC Milan

Serie A - Antonio Nocerino vyměnil Orlando City za AC Milan

Antonio Nocerino vyměnil Orlando City za AC Milan © orlandosportsdaily.com - Antonio Nocerino

0

Líbilo se

22.02. - Americký celek Orlando City získal italského záložníka Antonia Nocerina z AC Milan. Přestup Nocerina byl potvrzen minulý týden. Italský reprezentant v letošní sezóně za AC Milan nastoupil pouze do dvou utkání a jak jsme Vás již dříve informovali, domluvil se s AC Milan na ukončení smlouvy.

Nocerino poslední dvě sezóny strávil hlavně na hostování a to v klubech West Ham United, FC Turín a FC Parma. V Orlandu City bude nastupovat vedle bývalého spoluhráče Rossoneri Brazilce Kaká.

"Nocerino je plný energie a tvrdě pracující záložník, který okamžitě skvěle zapadne do naší party," řekl trenér Adrian Heath.

"Má obrovské množství zkušeností na nejvyšší úrovni a v záloze dokáže hráč na mnoho postech. To bude pro nás v letošní sezóně obrovská výhoda. Těšíme se na spolupráci s ním."

Zakladatel Orlanda City Phil Rawlins k přestupu uvedl: "Antonio je hráč, kterého opravdu obdivuji. Může hráč na mnoha pozicích, které doplnění skvělou kvalitou."

"Je to zkušený hráč ze Serie A a bude mít pro nás neocenitelný přínos, abychom se probojovali do play off letošní sezóny MLS."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články