Zpět na » Serie A » Balotelli se pravděpodobně vrátí na konci sezóny do Liverpoolu

Serie A - Balotelli se pravděpodobně vrátí na konci sezóny do Liverpoolu

Balotelli se pravděpodobně vrátí na konci sezóny do Liverpoolu © fantagazzetta.com - Mario Balotelli

0

Líbilo se

19.02. - Budoucnost italského útočníka Maria Balotelliho v AC Milan se zdá být již brzo u konce poté, co hráč kritizoval trenéra Rossoneri Sinišu Mihajloviče po zápase s FC Janov, který milanský celek vyhrál poměrem 2:1.

AC Milan se dostal do vedení v 5. minutě, když se prosadil Carlos Bacca. Po přestávce v 63. minutě zvýšil náskok milanského celku Keisuke Honda. Mihajlovič poslal Balotelliho na hřiště z lavičky náhradníků a poslední dvě minuty zápasu, během kterých stačil skóre zkorigovat Alessio Cerci. To hodně rozčílilo trenéra AC Milan, který si svůj hněv chtěl vylít právě na italském útočníkovi.

"Museli jsme vyhrát a to se nám podařilo. Byl to dobrý výkon a v zápase jsme vůbec neriskovali," řekl Mihajlovič.

"Měli jsme přidat třetí branku a ne zbytečně riskovat vyrovnání, protože jsme obdrželi branku. Byla to také moje chyba, protože by na hřišti neměli přicházet hráči, kteří nebojují za tým i v 94. minutě."

"Nejedná se pouze o Balotelliho. Byli tam další dva nebo tři hráči, kteří vědí, o kom mluvím."

"Kde se můžeme ještě zlepšit? Ještě v mnoha oblastech.Až budu Balotelli a Menez plně připraveni, věřím, že už nedáme soupeřovi šanci vrátit se zpět do zápasu."

"Riccardo Montolivo přinesl do naší hry klid a Keisuke Honda hrál opravdu dobře. V minulosti byli terči posměchů našich fanoušků. Tvrdou prací a dobrými výkony si zase fanoušky získají zpět na svou stranu. Stále máme šanci bojovat o Ligu mistrů a dobrými výsledky vytváříme tlak na soupeře."

Balotelli v letošní sezóně za AC Milan nastoupil celkem k 11 zápasům a podařilo se mu vstřelit dvě branky. Hádky a rozbroje s trenérem Sinišou Mihajlovičem naznačují, že hostování bude na konci sezóny ukončeno a Balotelli se vrátí zpět do FC Liverpool.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ja uz len tuzobne cakam, kedy tomuto skonci kontrakt a nikto ho nepodpise a konecne budem mat od neho pokoj.

Princ z Paríža
Reklama
Reklama
Nejnovější články