Zpět na » Serie A » Luiz Adriano nehraje, odcházet ale nechce

Serie A - Luiz Adriano nehraje, odcházet ale nechce

Luiz Adriano nehraje, odcházet ale nechce © forzaitalianfootball.com - Luiz Adriano se raduje z branky proti Empoli.

0

Líbilo se

16.02. - Luiz Adriano v posledních týdnech příliš nehraje, z Itálie ale odcházet nechce. Nedávno byl přitom blízko angažmá v Číně, ze kterého ovšem sešlo. Podle agenta Gilmara Veloze je u AC šťastný.

Na začátku ledna se vše zdálo jasné, Luiz Adriano nebyl spokojený se svým vytížením u AC Milán a proto odletěl do Číny, aby jednal o svém přestupu. Adriano údajně podstoupil i zdravotní prohlídku u klubu Jiangsu Suning, s čínským týmem ale nakonec smlouvu nepodepsal.

Místo toho se vrátil do Itálie, jednat měl i v Turecku, zájem měl Galatasaray. I z toho ovšem sešlo a Adriano tak minimálně do konce sezóny zůstává hráčem Rossoneri.

Nyní řekl agant brazilského útočníka Gilmar Veloz, že jeho svěřenec je v Itálii spokojený a odcházet nechce. "Nejsem si vědom dalších nabídek z Číny. V Jiangsu to nevyšlo a další týmy nehledáme. Luiz je vázán dlouhou smlouvou a je tu šťastný," řekl Veloz.

Adriano odehrál plných devadesát minut v prvních třech duelech a jedním gólem zařídil výhru AC nad Empoli. Následně čekal na branku šest zápasů, znovu udeřil až proti Sassuolu, opět se však jednalo o vítěznou branku.

Od 4. kola ovšem jen dvakrát hrál celý zápas, v posledních šesti duelech nenastoupil ani na minutu. Ještě dodejme, že čínský přestupový trh se uzavírá za deset dní a Luiz Adriano tak stále může přestoupit.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články