Zpět na » Serie A » M´Baye Niang popřel spekulace o odchodu z AC Milan do Leicesteru City

Serie A - M´Baye Niang popřel spekulace o odchodu z AC Milan do Leicesteru City

M´Baye Niang popřel spekulace o odchodu z AC Milan do Leicesteru City © it.eurosport.com - M'Baye Niang

2

Líbilo se

12.02. - M´Baye Niang říká, že během lednového přestupního termínu nejednal o jeho odchodu z AC Milan do anglického celku Leicester City. 21letý útočník loni v létě podepsal v Milaně prodloužení smlouvy o další dva roky a v letošní sezóně nastoupil do 12 zápasů a vstřelil 5 branek.

Jeho povedené výkony v letošní sezóně měly přivábit pozornost Leicesteru City, nicméně Niang všechny spekulace ohledně odchodu z AC Milan popřel a uvedl, že je spokojený v italském velkoklubu, který se nyní nachází na 6. místě tabulky Serie A.

"Nikdy mě nenapadlo opustit Milan, ačkoliv někteří lidé si mysleli, že mám namířeno do Leicesteru City," řekl Niang.

"Vždycky jsem měl v hlavě pouze Milan a také jsem řekl Adrianu Gallianimu a Siniši Mihajloviči, že chci sezónu dohrát u Rossoneri."

Niang byl jediným střelcem AC Milan v zápase proti Udinese a po hodině hry byl střídán kvůli zranění. Sám hráč věří, že se brzy vrátí, ačkoliv neví, zdali bude moci zasáhnout do víkendového zápasu na hřišti FC Janov, kde v minulé sezóně hrál na hostování.

"Jsem v pořádku, lékaři dělali vše pro to, abych byl co nejdříve zdravý. V Milaně je velká konkurence, takže je normální, že se občas nedostanu na hřiště."

"Svůj talent jsem měl možnost ukázat minulou sezónu v Janově a trenér mi tam hodně pomohl. Chci jim poděkovat za podporu, ale v neděli, pokud budu hrát, budu myslet na to, abych s Milanem zápas vyhrál."

"Věřím, že se nám podaří dostat do kvalifikace o evropské poháry. Čeká nás ještě hodně zápasů, ale nedělní zápas chceme vyhrát."

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články