Zpět na » Serie A » Mancini přiznal, že Inter Milan už ztratil šanci bojovat o Scudetto

Serie A - Mancini přiznal, že Inter Milan už ztratil šanci bojovat o Scudetto

Mancini přiznal, že Inter Milan už ztratil šanci bojovat o Scudetto © tablettv.it - Roberto Mancini

0

Líbilo se

09.02. - Trenér Interu Milan Roberto Mancini po další bodové ztrátě na hřišti Chievo Verona přiznal, že jeho celek asi už ztratil šanci bojovat o Scudetto v letošní sezóně. Po remíze 3:3 ve Veroně nyní ztrácí na vedoucí Neapol už propastných 11 bodů.

Interu Milan se povedla podzimní část letošní sezóny, ale po zimní přestávce začali svěřenci Roberta Manciniho ztrácet body. Neapol a Juventus zůstávají na jaře bodově stoprocentní a tak náskok vedoucí Neapole narostl už na 11 bodů. Inter je současné době na 4. místě tabulky se ziskem 45 bodů.

Na Stadio Marc Antonio Inter prohrával s Chievem Verona už 1:3, ale branky Maura Icardiho a Ivana Perišice zajistily hostům alespoň za remízu 3:3. Aspoň tento návrat do zápasů může trochu posílit sebevědomí hráčů Interu Milan, které čeká v příštím kole zápas na hřišti třetí Fiorentiny.

"Pokud porazíme Fiorentinu a dostaneme se před ně, věříme, že třetí místo bychom mohli letos uhrát. Scudetto? To už je pro nás uzavřený příběh," řekl po zápase Roberto Mancini.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články