Zpět na » Serie A » Juventus odmítá odchod Allegriho do Chelsea

Serie A - Juventus odmítá odchod Allegriho do Chelsea

Juventus odmítá odchod Allegriho do Chelsea © express.co.uk - Massimiliano Allegri

0

Líbilo se

08.02. - Ředitel Juventusu Turín Beppe Marotta tvá na tom, že kouč Massimiliano Allegri zůstane v turínském celku, ačkoliv se v italských médií objevují spekulace o jeho odchodu na lavičku Chelsea na konci letošní sezóny. Klub ze Stamford Bridge hledá trvalého nástupce za José Mourinha a Allegri má být v létě volbou číslo jedna.

Spekulace italských médií ale odmítl ředitel Juventusu Beppe Marotta.

"S Allegrim máme skvělý vztah. Blíží se klíčová fáze sezóny a na tu bychom se měli teď zaměřit. Platné smlouvy nejsou tak důležité, jako osobní kontakt mezi lidmi. S Allegrim jsme domluveni na podmínkách pokračování i v následující sezóně. Tým je na tom dobře a hodně se zlepšil," řekl Marotta.

O Allegrim se spekuluje, že se začal učit anglicky kvůli případnému stěhování do Premier League. První italský ligový titul získal s AC Milan v sezóně 2011/2012, kde jako trenér působil do roku 2014. Poté odešel do Juventusu Turín, se kterým získal další ligové tituly a navíc přidal vítězství v italském ligovém poháru Coppa Italia a dovedl "Starou dámu" až do finále Ligy mistrů.

Minulý měsíc sám Allegri popřel, že by měl v úmyslu z Apeninského poloostrova odejít.

"Mé myšlenky pouze směřují k zisku Scudetta, Coppa Italia a působení v Lize mistrů. V klubu mám smlouvu do roku 2017 a cítím se zde velmi dobře," řekl Allegri.

Na otázku, co říká na to, že je spojován s angažmá v Chelsea Allegri uvedl: "Cítím se normálně. Když trénujete tým jako je Juventus Turín, dají se tyto spekulace předpokládat."

"Ale cítím se zde skvěle a záleží jen na mě, jak dobrou práci zde budu odvádět."

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

do Chelsea né. tab by bol max 2 sezóny

thornhill
Reklama
Reklama
Nejnovější články