Zpět na » Serie A » Laziu hrozí trest kvůli rasistickým pokřikům fanoušků

Serie A - Laziu hrozí trest kvůli rasistickým pokřikům fanoušků

 Laziu hrozí trest kvůli rasistickým pokřikům fanoušků © elconfidencial.com - Laziu hrozí trest kvůli rasistickým pokřikům fanoušků

0

Líbilo se

04.02. - Středeční utkání italské ligy mezi fotbalisty Lazia a Neapole bylo zhruba na tři minuty přerušeno kvůli rasistickým pokřikům domácích fanoušků na hostujícího obránce Kalidoua Koulibalyho. Římskému celku nyní hrozí sankce v podobě pokuty nebo zavření stadionu.

Rozhodčí Massimiliano Irrati utkání přerušil v 68. minutě poté, co příznivci doprovázeli každý dotyk senegalského reprezentanta s míčem bučením. "Já bych zápas nezastavil," citovala agentura Reuters trenéra Lazia Stefana Pioliho. "Nemyslím si, že bychom byli rasisti. Šlo jen o hrstku fanoušků. Vždyť také máme hráče tmavé pleti, ke kterým se všichni chovají slušně," dodal.

Kouč Neapole, která zápas nakonec vyhrála 2:0, naopak sudího ocenil. "Bravo Irratimu, že utkání přerušil," uvedl Maurizio Sarri a podobně reagoval i Koulibaly. "Musím poděkovat hráčům Lazia, ale především panu Irratimu za jeho odvahu," napsal na sociální síti.

Kam dál?

Jan Preisler / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články