Zpět na » Serie A » Juventus by rád získal natrvalo Juana Cuadrada

Serie A - Juventus by rád získal natrvalo Juana Cuadrada

Juventus by rád získal natrvalo Juana Cuadrada © skysports.com - Juan Cuadrado

1

Líbilo se

30.01. - Italský mistr Juventus Turín by rád přeměnil hostování Juana Cuadrada na trvalý přestup. Prozradil to sportovní ředitel Guiseppe Marotta pro italský tisk. Kolumbijský záložník nedávno přestoupil do Chelsea z Fiorentiny za 26 milionů liber, nicméně na Stamford Bridge se nedokázal prosadit.

Cuadrado na sebe upozornil už v roce 2012 v dresu Udinese a následně přestoupil do Fiorentiny, kde se mu velmi dařilo. Po přestupu do Chelsea v Londýně odehrál pod José Mourinhem pouze 15 zápasů. Následně byl odeslán na hostování do Juventusu do konce letošní sezóny, kde zatím odehrál v Serii A 16 utkání a podařilo se mu vsítit branku do sítě FC Turín a Fiorentiny.

Cuadrado zazářil ve středečním prvním zápase semifinále Coppa Italia proti Interu Milan, které Juventus vyhrál 3:0. Celkem v letošní sezóně za "Starou dámu" nastoupil ke 27 zápasům ve všech soutěžích.

V létě by se měl Cuadrado opět vrátit na Stamford Bridge, nicméně sportovní ředitel Juventusu Giuseppe Marotta uvedl, že by rád kolumbijského hráče získal i pro příští sezónu.

"Je u nás na hostování, ale skvěle zapadl do týmu a jeho univerzálnost potřebujeme," řekl Marotta.

"Má odlišný styl hry než ostatní naši záložníci. Cuadrado nám v letošní sezóně hodně pomohl a my jsme rádi, že za náš klub nastupuje. Budeme se snažit ho udržet i pro příští sezónu."

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články