Zpět na » Serie A » Balloteli zmešká šlágr s Interem Milan

Serie A - Balloteli zmešká šlágr s Interem Milan

Balloteli zmešká šlágr s Interem Milan © foxsports.com - Mario Balotelli

0

Líbilo se

28.01. - Trenér AC Milan Siniša Mihajlovič potvrdil, že Mario Balotelli zmešká nedělní derby proti Interu Milan. Italský útočník v úterý rozhodl o vítězství 1:0 první semifinálový zápas italského poháru Coppa Italia proti Alessandrii.

Liverpoolský útočník, který je v Milaně na hostování do konce sezóny, proměnil v úterý pokutový kop a postaral se o jedinou branku prvního semifinálového utkání.

Mihajlovič veřejně kritizoval italského útočníka kvůli jeho spalování šancí v úterním zápase proti Alessandrii a vyloučil jeho účast v nedělním zápase proti svěřencům Roberta Manciniho.

"Mario není v psychickém stavu, aby mohl hrát milanské derby. Musí také zapracovat na své fyzičce, protože delší dobu pravidelně nehrál. Budou hrát hráči, kteří si to zaslouží," řekl Mihajlovič.

"Jsem napůl spokojený. Museli jsme vyhrát a to se podařilo, ale o vítězství jsme mohli rozhodnout už daleko dříve."

"Spálili jsme neuvěřitelné šance. Alessandria vyřadila Palermo, Janov a Spezii. Chtěli jsme jejich výborné výsledky ukončit už v prvním zápase a ačkoliv se nám to podařilo, zahodili jsme spoustu skvělých příležitostí a mohli vyhrát výraznějším rozdílem."

"Pozitivem je, že jsme měli zápas pod kontrolou a nedovolili soupeři si vypracovat moc šancí ke skórování. Není lehké pro hráče, kteří nehrají pravidelně, aby v těchto zápasech podali koncentrovaný výkon. Ale Andrea Poli a Jose Mauri podali dobrý výkon. Od zítřka začneme přemýšlet o zápase s Interem Milan."

Balotelliho reakce po vstřelení branky byla prakticky nulová, ale Mihajlovič upozornil, že jeho výběr, kdo bude hrát v útoku, musí každý útočník respektovat.

"Řekl jsem mu mnohokrát, že by hráč měl z fotbalu radost a měl by slavit, když dá branku. On je takový, jaký je. Musíme respektovat jeho pocity."

Do úterního zápasu zasáhl i útočník Luiz Adriano, který měl zamířeno do čínského celku Jiangsu Suning, nicméně z přestupu nakonec sešlo a Mihajlovič je rád, že Brazilec zůstal v AC Milan.

"Máme jasnou představy o ceně hráče na přestupovém trhu a předem víme, kdo tým opustí a kdo ne. V té době jsem řekl, že přestup by byl výhodný jak pro hráče, tak i pro klub. Ale jako trenér jsem pochopitelně rád, že ho tu máme. Vždy se choval jako profesionál."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články