Zpět na » Serie A » Digne chce zůstat v AS Řím

Serie A - Digne chce zůstat v AS Řím

Digne chce zůstat v AS Řím © givemesport.com - Lucas Digne

0

Líbilo se

22.01. - Obránce AS Řím Lucas Digne je v římském celku na hostování z Paris Saint-Germain a zatím se mu na Stadio Olimpico daří. Francouzský reprezentant přišel do Serie A v srpnu na roční hostování za 2,5 milionů eur. Hostování obsahuje možnost prodloužení pobytu i na sezónu 2016/2017.

Digne pravidelně nastupuje na levém okraji obrany a během působení trenéra Rudy Garcii patřil do základní sestavy římského celku. To by se nemělo změnit ani po převzetí AS Řím novým koučem Lucianem Spallettim.

"Jsem rád, že jsem v tomto týmu a chtěl bych zde zůstat, ale konečné rozhodnutí není na mě," řekl Digne.

"Hraji za velký a slavný klub. Moc se mi líbí město. Je ještě krásnější, než jsem čekal. Je to zde úžasné."

AS Řím pod Spallettim v neděli pouze remizoval 1:1 s Veronou a patří mu 5.místo v tabulce Serie A a na vedoucí Neapol nyní ztrácí 9 bodů.

Kromě Digneho před sezónou přišli do AS Řím útočník Edin Džeko a záložník Mohamed Salah. Ambice římského celku se tímto výrazně zvedli a Digne se domnívá, že stále není nic ztraceno na zisk Coppa Italia.

"Garcia a Spalletti jsou odlišní lidé, ale oba jsou velcí trenéři. Mají různé metody a zaměřují se na různé věci. Neměli jsme moc času na to, abychom více potrénovali pod trenérem Spallettim."

"Je pravda, že před sezónou bylo velké očekávání od našeho celku. Musíme se pokusit vrátit se na pozice, kde chceme být a víme, že to můžeme dokázat. "

"Měli jsme období, kdy se nám nedařilo, ale doufáme, že už je pryč. Teď je důležité, abychom podávali vyrovnané výkony a vítězili."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články