Zpět na » Serie A » Očekávané se stalo skutečnosti, Vlci jsou bez trenéra

Serie A - Očekávané se stalo skutečnosti, Vlci jsou bez trenéra

Očekávané se stalo skutečnosti, Vlci jsou bez trenéra © corriere.it - Rudi Garcia

1

Líbilo se

13.01. - Vedení římského AS oznámilo, že Rudi García již nadále nebude trenérem momentálně pátého mužstva Serie A. Vaz mu definitivně srazila remíza ve šlágru 19. kola proti AC Milán.

O odvolání jednapadesátiletého francouzského trenéra se spekuluje už od konce listopadu, kdy AS inkasovalo v Lize mistrů šest branek od Barcelony a následně ostudně doma podlehlo Atalantě.

Garcíovi rozhodně nepomohlo ani vyřazení z italského poháru a i když nakonec Vlci prošli do osmifinále Ligy mistrů, vedení dnes oznámilo rozchod se zkušeným koučem. Nyní je tak AS Řím bez trenéra, což ale zřejmě moc dlouho platit nebude.

Všeobecně se totiž očekává, že Vlky převezme Luciano Spaletti, jenž vedl AS v letech 2005 až 2009 a až do loňského roku stál u kormidla ruského Zenitu Petrohrad.

"AS Řím potvrzuje, že Rudi García a jeho asistenti Frederic Bompard a Claude Fichaux končí na lavičce AS s okamžitou platností," stojí v oficiálním prohlášení italského klubu.

Rudi García vedl AS Řím od roku 2013 a v prvních deseti ligových zápasech získal plných 30 bodů. Nakonec Vlci skončili druzí za Juventus.

Prezident Giallorossi Jim Pallotta dnes řekl: "Jménem svým bych rád poděkoval Rudimu Garcíovi za jeho práci u prvního týmu, užili jsme si některé skvělé momenty, ale věříme, že je ten správný čas na změnu."

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články