Zpět na » Serie A » Stephan El Shaarawy opustí AS Monaco, zájem má AS Řím

Serie A - Stephan El Shaarawy opustí AS Monaco, zájem má AS Řím

Stephan El Shaarawy opustí AS Monaco, zájem má AS Řím © gazzettaworld.gazzetta.it - Stephan El Sharaawy

1

Líbilo se

11.01. - Stephan El Shaarawy podle všeho opustí AS Monaco a vrátí se do italské Serie A. Prezident francouzského celku Vadim Vasiljev potvrdil, že italský útočník již nefiguruje v plánech trenéra Leonarda Jardima. Sharaawy přišel do Monaca na začátku letošní sezóny na hostování z AC Milan.

23letý útočník se nedokázal ani jednou prosadit v 15 zápasech v Ligue 1 a nepodařilo se mu to ani ve 3 zápasech v evropských pohárech. Vasiljev uvedl, že knížecí klub již nemá o Sharaawyho zájem.

"El Sharaawy není v projektu trenéra AS Monaco," uvedl Vasiljev.

"V současné době hledáme řešení pro všechny strany. Možná se nebude jednat o návrat do Milana, ale třeba do jiného klubu."

"Nemáme v plánu, že by za nás nadále hrál. Je to skvělý hráč, který má velkou kvalitu. Je to reprezentační hráč Itálie. Doufám, že brzy nalezneme nejlepší řešení pro všechny strany."

El Sharaawy potřebuje co nejdříve vyřešit svou budoucnost, aby mohl pravidelně hrát a byl součástí italského reprezentačního výběru na EURO 2016.

"Jednáme s AC Milan, jeho agentem a ostatními kluby s cílem mu najít nové angažmá. Rád bych, aby odešel někam, kde bude pravidelně hrát, protože Antonio Conte s ním počítá na EURO 2016."

Generální ředitel AC Milan Andriano Galliani prozradil, že o útočníka projevil zájem AS Řím.

"Jednáme s AS Řím," řekl Galliani.

"Pokud chceme s AS Řím najít společnou řeč, musíme si společně sednout a vše pořádně projednat."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Abaddon - 11.01. Odpovědět

Podle mě ne. Garcia je podle všeho odvolanej a Pallotta blokl všechny přestupy (El Shaarawy a Perotti) s tím, že novej trenér je třeba nebude potřebovat.

Abaddon
Reklama
Reklama
Nejnovější články