Zpět na » Serie A » Bianchi je pro Regginu klíčem k záchraně

Serie A - Bianchi je pro Regginu klíčem k záchraně

0

Líbilo se

04.04. - Reggina se po devětadvaceti odehraných kolech nachází na sedmnáctém místě tabulky, těsně nad sestupovou propastí. Oproti ostatním zachraňujícím se klubům mají Kalábrijci velmi cenou zbraň - schopného kanonýra Rolanda Bianchiho. + video

Rolando Bianchi, přezdívaný Rolandinho, je na těžký úkol připraven. Setrvání Regginy v nejvyšší soutěži má pro něj momentálně větší význam než nabídky k přestupu do slavných týmů. "V Reggině se mám dobře. Hlavně proto, že mi zde důvěřují. Nyní myslím především na záchranu, která je pro nás prioritou. Všichni si věříme. O budoucnosti budu mluvit až v červnu;" uvedl Bianchi. O kanonýra Regginy se zajímá Juventus, Inter, AC Milán a Fiorentina.

Otázka záchrany může být pro Regginu klíčovým okamžikem, který ovlivní širokou budoucnost. Pokud se klub udrží a podaří se mu utržit tučnou sumu za prodej Bianchiho, mohli by Kalábrijci nakoupit několik dalších talentů. Reggina se již v minulosti osvědčila pro několik hráčů jako odrazový můstek do velkého fotbalu. Na jihu Itálie rozvinul svůj talent například Aimo Diana, Andrea Pirlo, Mohamed Kallon nebo Shunsuke Nakamura.

Profil Bianchiho

/ sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články