Zpět na » Serie A » Veron: Messi chtěl hrát za Inter Milan

Serie A - Veron: Messi chtěl hrát za Inter Milan

Veron: Messi chtěl hrát za Inter Milan © zeenews.india.com - Lionel Messi

1

Líbilo se

23.12. - Bývalý reprezentant Juan Sebastian Veron odhalil, že jeho krajan Lionel Messi mu řekl, že by chtěl jednou hrát za Inter Milan v Serii A. Hvězdě FC Barcelona končí smlouva na konci ročníku 2017-2018 a po uplynutí smlouvy by mohl hledat novou motivaci právě v Itálii.

Veron během svém 20leté kariéry jako hráč strávil několik sezón v Itálii, kde hrál za Sampdorii Janov, FC Parmu, Lazio Řím a Inter Milan. S Messim před nějakým časem mluvil a argentinská hvězda se mu svěřila, že by jednou ráda hrála za Inter Milan.

"Už je to pár let, ale jednou mi řekl, že by rád hrál v Interu Milan," řekl Veron.

"Nechci vytvářet spekulace, řekl mi to už před nějakou dobou. V té době Interu Milan šéfoval Massimo Moratti a upřímně nyní vidím, že jeho přesun do Interu není možný. Nedokážu si nyní představit, že by opustil Barcelonu."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

vcelku mě fascinují příspěvky lidí, co fandí Barce, je vidět, že vám opravdu chybí fotbalový přehled pánové. Itálie jde pomalu nahoru, co se atmosféry týče, tak itálie je na vysoké úrovni. Naopak přeceňovaná anglie na tom co se atmošky týče neni úplně dobře. Německo je fajn, ale pokřiky jsou absolutně nudné, jelikož jeden krátký slogan křičí fandové celých 90 minut. Toto mám z vlastních zkušeností na stadionech, opravdu to není výmysl, na Inter jezdím pravidelně a loni jsem jezdil i po evropě EL

Solo_Inter

Říct to rozhodně v minulosti mohl v nějaké souvislosti, ale hráč velikosti Messiho si nudnou italskou ligu určitě zahrát ani na sklonku kariéry nepůjde, nato bych vsadil i svůj byt! Smajlík 2 Naprosto nudná a nezáživná liga, kde už samotný pohled na polpoprázdné tribuny budí dojem, že i fanatici do fotbalu, Italové, to zjistili!

Bolomsson85
Taibi - 23.12. Odpovědět

zrovna v jeho případě si myslím, že zůstane až do konce kariery jako např. giggs a už nikam dohrávat nepude

Taibi

tak talianski tifosi, vediau rčite urobiť lepšiu atmosféru ako nudní španieli

thornhill

je vidět, že jsi dál než do španělské ligy nedošel, protože říci o sérii A že je nudná, tak to může říct jen fotbalový analfabet. Podívej se na vyrovnanost týmů v čele tabulky. Naopak nudná je primera, kde hraje již poslední dekádu o titul jen barsa a real, vyjma teda titulu atletika. Takže trošku nechápu co z tebe vylezlo. Teď k článku, s tím se shodnu se všema, protože je podle mě nereálné, aby hráč, který za sezónu bere 16 mil. eur šel kopat do itálie, kde dostane maximálně polovinu gáže.

Solo_Inter

Myslím, že někde se zmiňoval o zájmu vrátit se na konci kariery do Argentiny...

MaraHCFC

To možná ano, ale to je taky z jejich strany všechno Smajlík 7 Smajlík 2

Bolomsson85
- 23.12. Odpovědět

To si nemyslím. Italská liga šla rapidně dolu. Bohužel. Neříkám, že ve Španělsku je nějaká nádherná atmosféra srovnatelná s atmosférou v Německu, ale pořád je to lepší než Itálie. O kvalitě fotbalu ani nemluvím. Je to škoda i pro evropský fotbal. Kde jsou ty časy, kdy Milán vyhrával Ligu mistrů.

Vidím nick Solo_Inter a je mi jasné, proč se této ligy zastáváš Smajlík 2 ....ale klidně zastávej, každý má právo ho vyjádřit, jako ty. Já ti jen mohu říci, že já italský fotbal opravdu nesleduji (ročně tak 6 zápasů) a vždy je to neskutečná nuda! Ale ok, klidně se dívej dál na zápasy, kde padá 1 branka za zápas a hraje se, mýma očima, nezáživný fotbal...já raději kouknu na španělskou, německou a anglickou ligu, tam tohle moc často nehrozí Smajlík 7 ...ale jinak...ať žije Serie A Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 7

Bolomsson85

Ano, máš pravdu, četl jsem v minulosti několik článků a rozhovorů, kde zmiňoval možný návrat do Argentiny na sklonku kariéry, pokud tu kariéru nedohraje v Barceloně samozřejmě. Smajlík 7

Bolomsson85
COKO - 23.12. Odpovědět

no říkal že pokud skončí v Barce a bude chtít ještě hrát, tak by se rád vrátil do Newells.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články