Zpět na » Serie A » Stříbrná pozice patří dnes Janovu

Serie A - Stříbrná pozice patří dnes Janovu

0

31.03. - Po zaváhaní Piacenzy v Lecce se na druhé místo Serie B posouvá Janov. Rozložení sil od třetího místa do šestého je velmi vyrovnané. Hned čtyři týmy mají na kontě shodně 50 bodů. Druhé nejvyšší soutěži stále vládne Juventus, jenž zvítězil v Pescaře.

32. kolo opět přineslo klopýtnutí Neapole. Fotbalisté z Kampánie doma remizovali s Bari 1:1 a klesli na čtvrté místo. Náskok týmu z Apúlie přitom smazal Bogliacino až v 78. minutě.

Pevnou pozici v čele ligové klasifikace zaujímá stále Juventus. Bianconeri oslavovali v sobotu výhru na půdě Pescary. K zisku tří bodů stačila Deschampsovým svěřencům jediná trefa Birindelliho ze 75. minuty. Se šestibodobou ztrátou na Juve patří druhá příčka Janovu. Červenomodří zvítězili tentokrát nad Albinoleffe gólem Gasparetta.

Zaváhala naopak Piacenza. Červenobílé porazil v Lecce Tiribocchi. Piacenza má tak na kontě 50 bodů stejně jako Neapol, Rimini nebo Boloňa. Rimini porazilo dnes Treviso 2:0. Boloňa pouze remizovala na hřišti posledního Arezza.

Triestina - Verona 1-1

Nejlepší střelci: Del Piero (Juventus) 15, Bellucci (Boloňa) 14, Papa Waigo (Cesena) 12, Cacia (Piacenza) 11, Calaio' (Neapol), Jeda (Rimini) 10, Adailton (Janov),