Zpět na » Serie A » Podle Guarína se z Kovačiče může stát prvotřídní hvězda

Serie A - Podle Guarína se z Kovačiče může stát prvotřídní hvězda

Podle Guarína se z Kovačiče může stát prvotřídní hvězda © espncdn.com - Mateo Kovačić

1

Líbilo se

29.07. - Fredy Guarín označil svého spoluhráče Mateo Kovačiče za budoucí superstar, která může zářit v jakékoliv lize. Zároveň vyjádřil obdiv nad Robertem Mancinim. Podle něj může Inter opět dovést na vrchol.

Inter Milán prodloužil na začátku roku s Kovačičem smlouvu do léta roku 2019, přesto o něj mělo zájem několik klubů. Především Barcelona a Liverpool. Anglický klub dokonce za Kovačiče nabídl 22 milionů eur, Inter ale záložníka dokázal udržet.

A výrazně k tomu přispěl i Roberto Mancini. "Zůstávám tady, nikam neodcházím. Nemám k tomu důvod, můj vztah k Interu je velice kladný," říkal nedávno Kovačič.

Nyní se k jednadvacetiletému Chorvatovi vyjádřil jeho spoluhráč ze záložní řady, Fredy Guarín. "Ještě jsme neviděli opravdového Matea. Dokázal už velké věci, ale on se bude nadále zlepšovat," řekl kolumbijský středopolař.

"Pokud bude mít správný tým, může z něj být opravdová extratřída. A to bez ohlednu na to, jakou pozici bude zastávat," dodával Guarín.

Guarín nepochybuje, že se Inter zlepší. A to i díky posilám. Zároveň vyzdvihl svého trenéra, Roberta Manciniho. "Je to světový trenér. Má charisma a zkušenosti. Myslím, že nás může opět dostat na vrchol, jsem o tom téměř přesvědčen," dodal devětadvacetiletý hráč Nerazzurri.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články