Zpět na » Serie A » Falqué se stane brzy hráčem Vlků

Serie A - Falqué se stane brzy hráčem Vlků

Falqué se stane brzy hráčem Vlků © forzaitalianfootball.com - Iago Falqué v dresu janovského FC.

1

Líbilo se

01.07. - Iago Falqué si díky skvělým výkonům zajistil nové angažmá, dnes se upsal římským Vlkům. Zatím jen na roční hostování, to ale bude hned po prvním utkání změněno na trvalý přestup.

V Tottenhamu mu to nešlo, v Janově se ale našel. V uplynulé sezóně vstřelil třináct branek a neunikl pozornosti větších klubů.

Zájem měly především týmy španělské Primera División, v hledáčku ho měly Villarreal, Valencia i Sevilla. Falqué se ale rozhodl pro setrvání v Itálii, dnes podepsal smlouvu s AS Řím. A i když se zatím jedná pouze o hostování, nebude trvat dlouho a z ročního hostování bude trvalý přestup.

Ve smlouvě se totiž píše, že stačí jediný soutěžní duel k tomu, aby se z Falquého stal hráč římských Vlků. "AS Řím oznamuje dohodu s Janovem ohledně hostování Iaga Falquého Silvy do 30. června 2016 za jeden milion eur. Smlouva obsahuje povinnost hráče koupit za sedm milionů eur v době, kdy odehraje v novém klubu alespoň jedno soutěžní střetnutí," píše se v oficiálním prohlášení.

Janov zatím získal tedy jeden milion eur, ale je vcelku jisté, že AS Řím celkem zaplatí 8 milionů eur. A může přihodit ještě o jeden milion navíc. A to v tom případě, pokud Falqué bude zářit stejně jako v uplynulé sezóně Serie A.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

to je kvůli těm fin. pravidlům, nebo proč? Pokud ano, tak je to hodně dobré obejití, když chcete hráče už tento rok, ale dovolit si ho můžete až za rok Smajlík 3 Smajlík 3

KoRnFlakeS
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články