Zpět na » Serie A » Mancini chce osm nových hráčů

Serie A - Mancini chce osm nových hráčů

Mancini chce osm nových hráčů © zimbio.com - Roberto Mancini

3

Líbilo se

03.06. - Inter Milán patří jednoznačně ke zklamáním sezona. Slavný celek, který byl ještě nedávno zvyklý hrávat o mistrovský titul, se postupem času dostal do středu tabulky. Letošní sezonu zakončil na osmém místě. Trenér Roberto Mancini chce ale v příští sezoně bojovat rovnou o titul. A k tomu chce nové hráče.

Trenér Roberto Mancini má v úmyslu v příští sezoně bojovat rovnou o titul. Letošní sezona ale ukázala, že cesta nahoru bude ještě nějakou dobu trvat, protože Nerazzurri skončili až na osmém místě. Přesto je na klubu znát důvěra ve zkušeného trenéra a majitel Erick Thohir je odhodlán udělat všechno pro to, aby byl trenér Mancini spokojen.

Zkušený stratég nyní prohlásil, že pokud má být jeho celek konkurenceschopný, musí přijít alespoň osm hráčů. Podle Corriere dello Sport už se na posilách pilně pracuje a teoreticky jsou zajištěny příchody několika hráčů. Jedná se zejména o obránce Jeisona Murilla a Ervina Zukanoviće, třetím do party je navrátilec Jonathan Biabiany, který ukončil smlouvu se sestupující Parmou.

Stejný zdroj rovněž uvádí, že na schůzce s vedením trenér Roberto Mancini požádal o dalších osm hráčů. A většina z nich by měla mít světové renomé. Klub mu k tomu přidělil částku 60 milionů eur, která je uvolněna na přestupy. Zároveň by další peníze mohly přijít z prodeje některých hráčů. Hovoří se zejména o chorvatském záložníkovi Mateu Kovačićovi, který s trenérem nemá ideální vztahy. Situaci kolem něj bedlivě pozoruje Liverpool.

V poslední době se hodně hovoří o prodloužení smlouvy s brankářem Samirem Handanovićem, který dlouho otálel a několikrát vyjádřil touhu hrát Ligu mistrů, což mu Inter neumožňuje. Dalším pilířem je prodloužení smlouvy s Maurem Icardim. Nejlepší střelec Serie A podle všeho brzy prodlouží až do roku 2019. Poté se již pozornost trenéra Manciniho spolu s vedením Interu upře k posilám.

Z posledních zajímavých jmen je to především obránce Bayernu Mnichov Mehdi Benatia. Za něj nabízí Nerazzurri sumu kolem 20 milionů eur. Bayern zatím prodávat ale nechce. Ve prospěch Interu by mohla hrát vůle hráče, který se chce vrátit do Itálie a navázat na úspěšná angažmá v Udinese a AS Řím. Inter usiloval také o záložníka Yayu Tourého, ale toho jeho klub odmítl pustit.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Ondřej Pražák / football-italia.net, tuttomercatoweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

na hráče světových kvalit nepotřebuješ 40 milionů, stačí aby takovému hráči končila příští sezónu smlouva a on odmítl prodloužení, rázem je cena do 20 milionů a kde je napsáno, že nemůže některý z hráčů příjít úplně zadarmo??? Důležitá bude práce Ausilia, pokud dojedná slušné podmínky hráčům o které má Inter zájem, tak nevidím důvod proč bychom ty hráče nemohli získat. Samozřejmě, to že nehrajeme poháry bude hrát při jednáních bohužel velmi negativní roli, ale s tím se nedá nic dělat.

Solo_Inter

8 světových hráču a 60 mil? Smajlík 3 Smajlík 3 při aktualních cenách koupí za to tak 1 a pul chlapa Smajlík 3 Smajlík 3

KoRnFlakeS
Reklama
Reklama
Nejnovější články