Zpět na » Serie A » Oscar a De Bruyne - Juventus hledá posily do zálohy

Serie A - Oscar a De Bruyne - Juventus hledá posily do zálohy

Oscar a De Bruyne - Juventus hledá posily do zálohy © kicker.de - Kevin De Bruyne

0

Líbilo se

03.06. - BULVÁRNÍK Juventus Turín zatím překonává veškerá očekávání. Před sezonou doznal velké změny, když jej opustil trenér Antonio Conte. Jeho nástupce si ale ve své premiérové sezoně vede skvěle. A aby se Juventus mohl řadit mezi nejlepší týmy Evropy dlouhodobě, vedení plánuje přivést Allegrimu kýžené posily.

Na jednom z prvních míst je pozice ofenzivního záložníka, které se v Itálii říká trequartista. Hráč, který obvykle nosí na dresu číslo deset, je spojkou mezi zálohou a útokem, který vydatně podporuje. Trenér Allegri v současné době nemá typického hráče na tuto pozici, takže tam nechává hrát Artura Vidala či Roberta Pereyru. S tím, jak se Juventusu daří, se ale dá očekávat nějaká intervence právě na této pozici.

A tak zatímco se stále množí spekulace o odchodu Artura Vidala, někdo bude muset zaujmout jeho místo. Chilského záložníka pečlivě sledují především anglické kluby a hráčův agent několikrát pobýval v Londýně. To by nahrávalo spekulacím o odchodu Vidala do Arsenalu. Arséne Wenger je velkým obdivovatelem záložníkových schopností a zřejmě se pokusí jej získat.

To by dalo vedení dostatek financí na to, aby Allegrimu přivedlo vysněného hráče. Jednu dobu se Juventus hodně zajímal o Javiera Pastoreho z Paris Saint-Germain, jenže ten se pro pařížský klub stal nepostradatelným. Beppe Marotta a spol. tedy zaměřili pozornost jinam. Z Londýna je upoutal mladý Brazilec Oscar, se kterým manažer José Mourinho příliš nepočítá. Teď se ale objevilo další zajímavé jméno, které by se trenérovi Allegrimu hodně líbilo.

Jde o mladého záložníka Kevina De Bruyneho, který září ve Wolfsburgu. Belgický talent, který začal svou kariéru v Genku, se přesunul do Chelsea, kde se mu ale nedařilo a příliš nenastupoval. Odešel proto do Bundesligy a tam se stal tahounem a hlavní hvězdou. Jeho cena navíc není nijak přmrštěná, protože podle informací deníku Gazzetta dello Sport je německý tým ochoten jej prodat za 20 milionů eur. Vedení Juventusu proto zahájilo kontakty s protistranou.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bruyneho priniesť ale Vidala rozhodne si nechať

thornhill

de Bruyne má neskutečný kvality, ale nevím nepůsobí na mě jeko týmový hráč. Třeba by ho v Juve ukočírovali a potom by to byl skvělý přestup, ale mam trochu strach.
Jináč Oscar by taky nebyl od věci, do Itálie by se na můj vkus skvěle hodil Smajlík 1

Lam-pard
Ospina - 03.06. Odpovědět

ani jeden z nich nepřestoupí Smajlík 1

Ospina

trosku od veci sa v clanku pise ze by si prestupom Vidala Juventus zaistil financie na nakup hraca. Juventus si ich zaistil postupom do finale. takze nemaju dovod predavat..

99alexdelpiero
S.O.B - 03.06. Odpovědět

Hlavně Vidal není blbej, aby lezl někam do upocenýho Arsenalu, co nikdy nic nevyhraje

S.O.B
Reklama
Reklama
Nejnovější články