Zpět na » Serie A » Zeman je na vině, zlobí se obránce Rossettini po sestupu

Serie A - Zeman je na vině, zlobí se obránce Rossettini po sestupu

Zeman je na vině, zlobí se obránce Rossettini po sestupu © corriere.it - Zdeněk Zeman

2

Líbilo se

22.05. - Cagliari Calcio se loučí se Serií A a příští rok bude hrát druhou nejvyšší italskou soutěž. A za tento pád je samozřejmě nutné najít viníka. Podle obránce Lucy Rossettiniho je na vině český trenér Zdeněk Zeman, který Cagliari vedl.

Jedenáct let. To je doba, po kterou bylo Cagliari nepřetržitě účastníkem první italské ligy. To už ale neplatí, protože sardinský klub sestoupil. A to dokonce s předstihem dvou kol. Kdo že je na vině takového úpadku? Podle obránce Rossettiniho je to především Zeman.

"Už v přípravě jsme to trochu pozorovali, protože nastaly nějaké potíže a viděli jsme první varovné signály. Když vzpomínám na přípravu v Sappadě, bylo to strašné. Především důraz na fyzickou připravenostm, na kterou měl málokdo z nás, bylo úděsná. Tak intenzivní, že jsem se s tím ještě nesetkal. Nemá to žádný smysl, když běháte a ničíte se tak dlouho, ale na zápase vám nezbydou síly a ploužíte se tam po hřišti," vzpomíná Rossettini.

Trenér Zdeněk Zeman je znám pro své ofenzivní pojetí fotbalu, ale poslední dobou se nestkává s úspěchem. Důraz, který klade na fyzickou připravenost hráčů a neustálý pohyb, se nevyplácí. A v obranné činnosti jsou vidět systémové chyby v bránění. Zeman skončil fiaskem v AS Řím a teď také v Cagliari, které se tak musí smířit jen s druhou ligou.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
S.O.B - 25.05. Odpovědět

Posledni dobou se nesetkava s uspechem? On nekdy nejaky mel?!

S.O.B

S Pescarou jo...

Lam-pard

Stary dement to je

Juventino1985

Hold jiná doba... dneska to jsou jen nafrněný baletky, s tím se nedá nic dělat

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články