Zpět na » Serie A » Agent: Di Natale po sezoně odejde z Udinese

Serie A - Agent: Di Natale po sezoně odejde z Udinese

Agent: Di Natale po sezoně odejde z Udinese © gazzetta.it - Totò Di Natale

0

Líbilo se

26.04. - Hodně nepříjemnou zprávu mohli včera večer číst fanoušci Udinese. Podle vyjádření agenta Carpeggianiho se totiž s klubem rozloučí dlouholetý tahoun týmu, kapitán a ikona Antonio Di Natale! Populární útočník navíc zřejmě neskončí s fotbalem, ale přesune se jinam.

Antonio Di Natale je ikonou celku ze stadionu Friuli už několik let. Střelecky táhne své milované Udinese, dostal jej do pohárů, bojoval s ním o záchranu a střílel důležité branky. Patří k pomalu mizejícímu fenoménu věrných postav, které oblekají jeden dres velmi dlouhou dobu. Zároveň si zaslouží respekt za to, že v 37 letech stále dokážet prohánět mnohé obránce.

Spojení Di Natale a Udinese by ale nemuselo trvat dlouho. Hráč, který se připojil k Zebrám po přestupu z Empoli, by mohl na konci sezony odejít. Za Zebry hraje dlouhých jedenáct sezón a podle jeho agenta je to již dost dlouhá doba. Za 414 zápasů nastřílel úctyhodných 220 branek.

V rozhovoru pro deník Gazzetta dello Sport agent Bruno Carpeggiani zmínil: „V tuto chvíli si neumím představit, že Di Natale stráví další sezonu v Udinese. Na konci sezony chce odejít. Pro něj se tu uzavřel jistý cyklus a on již nechce trávit další rok v týmu bez pohárů. Ale můžu vás jistit, že to není o penězích.“

„Nemyslím si, že by zůstal v Itálii, rozhodně to není podmínka. Všechno si potřebuje v klidu rozmyslet po skončení sezony a až dospěje k závěru, co bude dál, sdělí své stanovisko klubu. Teď se soustředí jen na konec sezony a rád by předstihl Roberta Baggia v tabulce nejlepších střelců Serie A,“ dodal agent.

Di Natale potřebuje jen dva přesné zásahy k tomu, aby se dostal před Baggia. Aktuálně má na svém kontě 204 branek, zatímco někdější hráč Juventusu Turín o gól navíc.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články