Zpět na » Serie A » Marotta: Chceme zvýšit kvalitu mužstva, jednáme o Dybalovi

Serie A - Marotta: Chceme zvýšit kvalitu mužstva, jednáme o Dybalovi

Marotta: Chceme zvýšit kvalitu mužstva, jednáme o Dybalovi © bleacherreport.com - Paulo Dybala

0

Líbilo se

24.04. - Juventus Turín se dostal do další fáze Ligy mistrů, když porazil Monaco. Tím ale jeho plány rozhodně nekončí. Šéf Juventusu Turín Beppe Marotta prozradil, že se jeho celek pokouší o další kvalitní hráče. A jedním z nich je Paulo Dybala.

Staré dámě stačila i bezbranková remíza na půdě Monaca, protože v prvním utkání si italský celek poradil se svým soupeřem díky proměněné penaltě Artura Vidala. Bianconeri se díky tomu kvalifikovali do semifinále Ligy mistrů a mohou dál snít o treblu.

Hráče chválil i Marotta, i když i jemu bylo jasné, že po herní stránce asi diváci čekali trochu víc. V rozhovoru pro Sport Mediaset Marotta poznamenal: "Prošli jsme tímhle testem bez větších problémů, i když předvedená hra se nejspíš některým lidem nemohla líbit. Říkám si, jak moc se tento tým zlepšil a kam se dostal. Hráči se pořebují zlepšovat a jediný způsob, jak to udělat, je skrze zkušenosti. Takže podle mého potřebujeme takové zápasy, abychom našli svůj projev."

"Je pro nás velkou poctou, že můžeme být ve společnosti nejlepších z nejlepších. Dokázali jsme skvělé věci, abychom se sem dostali. Za poslední roky jsme se vždycky snažili zlepšit kádr a pořád na něm pracovat. A můžu vám slíbit, že v tom budeme pokračovat také teď v létě. A to nehledě na výsledky."

"Hledáme hráče, kteří zlepší náš tým a něco nám do něj přidají. Není ale snadné takové hráče najít. Juventus má dnes dobrý zvuk a od té doby, co jsem sem přišel, na tom neustále pracujeme. Pamatuji si, že nás odmítl například Antonio Di Natale. Ale přišli jiní hráči, kteří zaplnili jeho místo. Teď je pro mnohé Turin vítanou destinací."

Marotta byl dotázán také na to, jak se vyvíjí záležitost s letním přestupovým cílem číslo jedna - Paulem Dybalou z Palerma. Argentinského útočníka si Palermo cení na 40 milionů eur.

"Dybala je jedním z našich hlavních cílů. Mluvíme o něm s prezidentem Mauriziem Zamparinim, ale jednání nejsou jednoduchá, protože se o hráče zajímají i další kluby. Sledujeme ho stejně jako několik zkušenějších hráčů. To je něco, co se v Evropě hodně cení," dodal Marotta.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dybala do juve

Tomguncz
Reklama
Reklama
Nejnovější články