Zpět na » Serie A » Tévez hráčem Bocy až za rok?

Serie A - Tévez hráčem Bocy až za rok?

Tévez hráčem Bocy až za rok? © corriere.it - Carlos Tevéz

0

Líbilo se

18.04. - Carlos Tévez chce odejít z Juventusu Turín zpět do své domoviny. Eminentní zájem o něj má Boca Juniors, která se snaží hráče získat. Hráčův agent ale nyní prozradil, že jeho klient by rád dodržel svůj kontrakt s turínským klubem, který jej v Turíně váže do roku 2016.

Carlos Tévez je tahounem Juventusu, ale toto spojení by už nemuselo dlouho trvat. Stále častěji se hovoří o tom, že se o zkušeného střelce zajímá Boca Juniors, Tévezův někdejší zaměstnavatel. Prezident argentinského celku Daniel Angelici dokonce v pátek přiznal, že jeho celek je Tévezovi blíže než kdykoli dříve.

Hráčův agent Adrian Ruocco ale dodal, že tomu tak není. V rozhovoru pro Radio La Red zmínil: "Dost těchto spekulací. Prezident si hraje se sentimentem fanoušků a jitří city fandů Juventusu. Jedinou jistotou je to, že Tévez chce dodržet svůj kontrakt s Juventusem a neplánuje odejít již teď v létě. Teď se nacházíme v rozhodující části sezony a rozhodně nechceme vytvářet další tlak na Carlose, protože to by mu mohlo jedině uškodit."

"Každý ví, že Carlos Tévez chce ukončit svou bohatou kariéru tam, kde ji začal. Bocu samozřejmě miluje a chce se do ní vrátit. Už si tam staví dům, investuje do té země a chce být blízko svým kamarádům, své rodině a místům, které má rád. Ale musím říct, že se tam vrátí až tehdy, když mu tady skončí kontrakt. Je to hráč, který ctí své kontrakty a nemá potřebu něco si vynucovat."

"Respektuje svůj závazek, který jej v Turíně drží do roku 2016. K dnešnímu dni je jasné, že jeho kontrakt skončí v roce 2016," dodal Ruocco. Mnozí experti napadli slovní spojení "k dnešnímu dni", protože to znamená, že si Tévez spolu se svým agentem nechávají otevřená zadní vrátka. A vzhledem k tomu, jak moc hodlá Juventus posilovat, je odchod Argentince stále reálnou možností.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tevez by rád bokovku :D

Vincent12

Dyť jo, dá si ještě jednu sezónu v LM a pak půjde domů do Boca Juniors - zadarmo a po důstojné rozlučce s JUVE.

ravanelli
VeekyCZ - 18.04. Odpovědět

Nechápu proč, vždyt ještě není tak starej, ještě by se uchytil, ale zas, asi chce domů

VeekyCZ
Chronic - 18.04. Odpovědět

to není o rokách ale o té jeho duté hlavě

Chronic
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články