Zpět na » Serie A » Gonzalo po zápase s Juventusem: Vzali jsme to za špatný konec

Serie A - Gonzalo po zápase s Juventusem: Vzali jsme to za špatný konec

Gonzalo po zápase s Juventusem: Vzali jsme to za špatný konec © zimbio.com - Gonzalo Rodriguez

0

Líbilo se

08.04. - Fiorentina včera večer prohrála s Juventusem Turín na vlastním hřišti a přišli tím o šanci hrát finále Coppa Italia. Stará dáma zvítězila poměrem 3:0 a postoupila přesto, že v prvním utkání prohrála. Obránce poražených Gonzalo Rodriguez si myslí, že chybu Viola udělala především v přístupu k první polovině zápasu.

V rozhovoru pro Rai Sport zkušený obránce uvedl: "Šli jsme na to dost špatně a udělali několik chyb hned na úvod. První poločas jsme odehráli hodně špatně. A když hrajete proti tak dobrému týmu, jakým Juventus je, nesmíte špatně udělat ani jednu věc."

"Nesmíme se tím ale moc trápit, musíme se soustředit na naše další cíle, hrát náš způsob fotbalu a nenechat se tím moc deptat. Hodíme to za hlavu. Mrzí náš to kvůli našim fanouškům, kteří sem přišli proto, aby nás podpořili. Omlouváme se jim za náš výkon, pokusíme se na tom pracovat."

Viola v prvním zápase vyhrála 2:1 a měla slušně nakročeno do finále, ale opět se snažila hrát více na krásu než efektivně. Juventusu se naopak dařilo vše. "V týmu máme tři nebo čtyři bývalé hráče Villarrealu a spojuje nás jedna věc - máme rádi balon. Ale musím objektivně říct, že dnes jsme prostě nebyli dostatečně odhodlaní."

"Máme před sebou hodně práce a čeká nás mnoho zlepšení. Doufám, že brzy najdeme dostatek sebedůvěry, abychom dokázali díky naší hře vyhrávat i tak důležité zápasy. Hodně nás to bolí, že jsme nevyhráli, protože finále je pro tento klub hodně důležité. Ale pořád hrajeme Evropskou ligu a pořád máme v domácí soutěži šanci na kvalifikaci do Ligy mistrů," hledal Gonzalo pozitiva.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články