Zpět na » Serie A » Edinson Cavani: Přestup nevylučuji, stát se může cokoliv

Serie A - Edinson Cavani: Přestup nevylučuji, stát se může cokoliv

Edinson Cavani: Přestup nevylučuji, stát se může cokoliv © sportskeeda.com - Edinson Cavani

2

Líbilo se

06.04. - Edinson Cavani aktuálně neprožívá ideální sezonu a velmi často je jeho jméno spojováno s odchodem z Paris Saint-Germain. O zájemce nemá zkušený kanonýr nouzi. Nyní přestupové spekulace ještě přiživil, když oznámil, že je přestupu otevřen.

Cavani by mohl zavítat do Premier League, ale velký zájem je o něj také v Serii A. Itálii Cavani velmi dobře zná, protože fotbalově vyrostl v Palermu a odtud přesídlil do působiště, ve kterém zažil nejlepší roky své kariéry. V Neapoli jej fanoušci milovali a z Cavaniho se stala střelecká hvězda. Cavani nepopírá, že by se návratu do Itálie nebránil.

Spekulace ještě zesílily poté, co ve šlágru kola francouzské Ligue 1 proti Olympique Marseille byl Edinson Cavani střídán. Neudržel emoce na uzdě a po vystřídání inzultoval trenéra Laurenta Blanca. Podle jeho slov není vztah mezi nimi vůbec dobrý. Před výkopem tohoto ostře sledovaného utkání mluvil Edinson Cavani se stanicí Canal Plus a sdělil: "Teď mě zajímá jen to, abychom dohráli sezonu, splnili naše cíle a mohli se radovat z trofejí. Chci ve zbytku sezony odevzdat nejlepší výkony, abych pomohl klubu, který mě platí."

"Ve fotbale je to ale tak, že nikdy dopředu nevíte, co se může stát. Může se stát cokoli, třeba jen během několika málo dní. Jsem v Paříži spokojený a šťastný, líbí se mi tu. Ale v létě se může stát cokoli. Uvidíme, jak to dopadne a kde budu," dodal tajemný Cavani.

O uruguayskou hvězdu se zajímá mimo jiné Juventus Turín, podle italských médií si dokonce Cavani pořídil byt v hlavním městě Itálie. Kromě toho by hráče rád získal Manchester United i jeho konkurent ze City. Pak je tu ještě Atlético Madrid. Kam zamíří nakonec?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ACM Smajlík 16

Milaninho

Kam zamíří nakonec? Je to isté ,že do pujde do Arsenalu Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Alexis17

hádam sa tam nepojde zahrabať, to by dopadol, čo by získal ? stále štvrté miesto a vlastné zranenie Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

tomibon26
Reklama
Reklama
Nejnovější články