Zpět na » Serie A » Brozović: Užívám si hru pod Mancinim

Serie A - Brozović: Užívám si hru pod Mancinim

Brozović: Užívám si hru pod Mancinim © calcio.fanpage.it - Marcelo Brozović

0

Líbilo se

30.03. - Jeden velký kompliment si vyslechl uznávaný trenér Roberto Mancini, kterého kromě kolegů trenérů chválí také hráči. Naposledy jej muselo potěšit prohlášení nové posily Marcela Brozoviće, který sdělil, že si herní styl italského trenéra užívá.

Marcelo Brozović přišel, aby podpořil chorvatskou enklávu v nově se rodícím Interu Milán. Především má ale svými schopnostmi posunout hru Nerazzurri zase o level výš. To se slavnému celku zatím nedaří a neustále klopýtá v boji o proniknutí do první čtyřky Serie A, ale Brozovićovi to nevadí. Podle něj úspěch dříve či později přijde.

Chorvatský záložník patří do širšího kádru reprezentace své země a podílel se také na poslední výhře. V rámci kvalifikace na mistrovství Evropy ve Francii se Chorvatsko utkalo s Norskem a potvrdilo, že se zde rodí nový skvělý celek. Chorvati zdemolovali Nory výsledkem 5:1 a jednu branku si na konto připsal také Brozović. Po utkání se vrátil i ke svému životu v Miláně.

Přítomným novinářům po vyhraném zápase sdělil: „Sice v Chorvatsku hrajeme trochu odlišný styl fotbalu, než jakému se učíme v Interu, ale to nic nemění na mém přístupu. Stále odevzdávám to nejlepší, i když se nám možná teď moc nedaří.“

„Jsem přesvědčen, že výsledky se v pravou chvíli dostaví. Zlepšujeme se postupně, chce to čas. Hrát v Interu je skvělé a hodně zábavné, protože nás trénuje jeden z nejlepších trenérů na světě. Příští rok bychom chtěli hrát o Scudetto. Vím, že nám k tomu může pomoci i můj kamarád Mateo Kovačić, který se po krátkém zranění vrátí. Do týdne bude zpět a ve formě,“ je si jist Marcelo Brozović.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
Reklama
Reklama
Nejnovější články