Zpět na » Serie A » Del Bosque: Juventus Moratovi hodně pomáhá

Serie A - Del Bosque: Juventus Moratovi hodně pomáhá

Del Bosque: Juventus Moratovi hodně pomáhá © asrommachannel.eu -

2

Líbilo se

30.03. - Alvaro Morata přestoupil z Realu Madrid do Juventusu Turín, aby zde získal více praxe a vypracoval se v lepšího hráče. Po pomalejším startu a změně trenéra si mladý střelec zvyká a ze sestavy vytlačil i Fernanda Llorenteho. Podle svého reprezentačního trenéra Vicenta Del Bosqueho mu tato zkušenost velmi pomáhá.

Morata zažívá skvělé časy. Zapadl do týmu Juventusu, čerpá ze spolupráce s Carlosem Tévezem a daří se mu střílení důležitých branek v Serii A i v Lize mistrů. Jeho cena roste raketovou rychlostí a zájemců přibývá. Stará dáma ale není ochotná svůj klenot prodat. Naopak na něm chce stavět do budoucnosti.

Moratovo zlepšení neuniklo ani trenérovi španělské reprezentace. Vicente Del Bosque se rozhodl povolat mladého hráče do seniorského výběru a nasadil jej do zápasu kvalifikace s Ukrajinou. A jeho rozhodnutí se mu rozhodně vyplatilo, protože to byl právě Morata, který jediným gólem rozhodl o třech bodech. Za to se dočkal chvály svého trenéra.

„Morata je pokorný a skromný kluk. Ví, co chce, jde za tím a chce na sobě pracovat. Myslí jen na fotbal a nedělá žádné hlouposti typické pro jeho věk. Byl nadšen myšlenkou, že by mohl být v týmu a to nadšení z něj na srazu zářilo,“ sdělil Del Bosque v rozhovoru pro španělský deník AS.

„Jako hráč má vše potřebné k tomu, aby z něj byla hvězda a aby hrál výborně. Podle mě je pro něj dobře, že šel do Juventusu. Zkušenosti v tak velkém klubu mu mohou hodně pomoci a je to vidět už teď. Jeho angažmá v Juventusu mu pomohlo k pozvánce, je hoden nosit tyto barvy,“ dodal Del Bosque. Technicky je Morata hráčem Juve na dva roky, ale ve smlouvě s Realem Madrid je mnoho opcí a vedlejších komponentů.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
S.O.B - 30.03. Odpovědět

Komponentu? Real tam ma opci, ze ho muze po roceza 2x tolik vykoupit zpet a jeste dalsi rok zase o neco vic

S.O.B
fabco5 - 30.03. Odpovědět

siel tam za 20 klackov v prvom roku sa mi zda ze je to 30 mega a po 2 rokoch 36 mega kde si vzal 2xtolik?

fabco5
Reklama
Reklama
Nejnovější články