Zpět na » Serie A » Juventus se pokusí získat Witsela nebo Oscara

Serie A - Juventus se pokusí získat Witsela nebo Oscara

Juventus se pokusí získat Witsela nebo Oscara © forzaitalianfootball.com - Axel Witsel

1

Líbilo se

28.03. - Juventus Turín by rád upevnil svou pozici aktuálně nejúspěšnějšího italského celku a zároveň by rád pronikl ještě výš v Lize mistrů. K tomu bude potřebovat také posily. Trenér Max Allegri by rád získal středního záložníka a vybral si už dva adepty.

Juventus čeká Monako a pokud se mu podaří přes francouzský celek projít, získá kromě prestiže také další finanční injekci. Vedení Bianconeri si je ale vědomo, že pokud chce klub uspět na mezinárodní scéně, musí se neustále zlešovat. I proto chce novému trenérovi přivést hráče, které by Allegri chtěl. Velkou posilu plánuje Juventus do útoku a také do zálohy.

Prvním z adeptů je brazilský mladíček Oscar, který působí v londýnské Chelsea. Dnešní vydání deníku Tuttosport uvádí, že právě tento hráč velmi zaujal trenéra Allegriho a dokonce již turínský klub vyslal skauty, aby hráče sledovali v přátelském utkání mezi Brazílií a Francií.

Případné uzavření této transakce bude ale nesmírně náročnou operací, protože 23letý hráč patří mezi velké naděje a jeho potenciál je obrovský. Je si toho vědom i trenér José Mourinho, třebaže Oscara již nestaví tak často. Mnohem snadnější by mohl být zisk Axela Witsela, který je druhým adeptem na posílení středu.

Witsel hraje nyní v Zenitu Petrohrad, který stále ještě figuruje v Evropské lize. Podle zdrojů z Belgie by se Axel Witsel přestupu do prestižnějšího klubu vůbec nebránil. Problémem by ale v jeho případě mohla být cena, kterou podle Zenitu Witsel má. Za svou hvězdu chce Zenit 40 milionů eur! Juventus je v tuto chvíli ochoten obětovat zhruba polovinu. Dočká se 26letý hráč přestupu?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
S.O.B - 30.03. Odpovědět

Witsel? Ja myslel, ze jde o posileni?
Tyhle ty tymy co chteji nesmysl za prumernaka jsou fakt k smichu

S.O.B

Oscarův potenciál je obrovský ?? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 5

AVSuvorov

Ano

Bal-lack
S.O.B - 30.03. Odpovědět

Ne, jen jeho cena

S.O.B
Reklama
Reklama
Nejnovější články