Zpět na » Serie A » Handanović by mohl odejít do AS, součástí dohody by měl být i Destro

Serie A - Handanović by mohl odejít do AS, součástí dohody by měl být i Destro

Handanović by mohl odejít do AS, součástí dohody by měl být i Destro © sportsmole.co.uk - Samir Handanovič

1

Líbilo se

28.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Velmi zajímavý obchod by se mohl uskutečnit na trase mezi římským AS a milánským Interem. Z Věčného města by totiž do Milána mohl odejít útočník Mattia Destro, který aktuálně nastupuje za městského rivala Interu AC. K Vlkům by měl naopak zamířit brankář Samir Handanović, který odmítá v Interu prodloužit.

AS shání novoiu brankářskou jedničku. Aktuální lídr mezi třemi tyčemi Giallorossi nedávno oslavil již 38. narozeniny, takže je jasné, že vedení s ním dlouhodobě počítat nemůže. Následující rok by Morgan De Sanctis měl plnit roli náhradního brankáře. AS se proto poohlíží po nových brankářích a vedení zaujal právě Samir Handanović. Slovinský brankář stále neprodloužil smlouvu s Interem a nezdá se, že by to chtěl udělat.

Touží totiž po Lize mistrů, kterou mu aktuálně Inter nabídnout nemůže. AS je zatím na druhé pozici, takže římský klub zatím na Ligu mistrů má. Překážkou by nebyl ani plat slovinského brankáře. Ten pobírá v Interu 2 miliony eur ročně a rád by získal 3, ale Nerazzurri mu nejsou ochotní takovou sumu slíbit. Giallorossi ale ano. Kontrakt Samira Handanoviće vyprší až v roce 2016, takže jej Inter hned prodávat nemusí. Na druhou stranu, vedení chce nakupovat a to nepůjde bez prodeje.

Svého brankáře si Inter cení na 15 milionů eur. Dnešní vydání deníku Gazzetta dello Sport vedlo, že Samir Handanović je ochoten přestoupit do AS a své stanovisko již vedení římského klubu sdělil. To by navíc nemuselo platit tolik peněz, protože Interu se zase líbí jeden hráč z týmu soupeře.

Respektive, hráč, který do AS patří, i když aktuálně na soupisce není. Jedná se o útočníka Mattiu Destra, kterého se AS zbavilo, aby mohlo koupit Seydoua Doumbiu. Do další sezony s ním ale nepočítá. Aktuálně působí Destro na hostování v AC Milán, ale Rossoneri zřejmě neuplatní opci, která je nastavena na 16 milionů eur. Inter by ale Destra rád přivedl, takže se možná dočkáme velmi zajímavé výměny.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
Reklama
Reklama
Nejnovější články