Zpět na » Serie A » Oslavenec De Sanctis: Chci s AS trofej

Serie A - Oslavenec De Sanctis: Chci s AS trofej

Oslavenec De Sanctis: Chci s AS trofej © forza-roma.com - Morgan De Sanctis v dresu AS

1

Líbilo se

27.03. - Brankář Morgan De Sanctis patří k nejstarším hráčům v italské Serii A a zdá se, že jeho současný kontrakt s římským AS bude posledním v jeho bohaté kariéře. A právě proto by se zkušený brankář rád s fotbalem rozloučil ziskem nějaké trofeje.

Brankář Morgan De Sanctis má za sebou dlouhou a bohatou kariéru. Ta se ale pomalu blíží ke svému konci. Včera zkušený italský brankář a někdejší reprezentant oslavil své 38. narozeniny. A při slavnostním projevu pronesl jedno přání - chtěl by s AS vyhrát ještě nějakou trofej, než definitivně skončí.

V zákulisí se šeptá o tom, že v nadcházející sezoně bude mít AS nového strážce tří tyčí. Morgan De Sanctis by měl plnit roli zkušenějšího náhradníka za novou brankářskou jedničkou. Je si toho vědom i on sám. Ale zároveň se nevzdává možnosti vyhrát s AS nějakou trofej ještě před tím, než pověsí kopačky a rukavice na hřebík a nastoupí dráhu v managementu klubu.

Poté, co zkušený veterán sfoukl svíčky na svém narozeninovém dortu, televiznímu kanálu Roma TV sdělil: "Tady v AS jsem velmi rychle zapadl. Je to můj druhý rok tady a právě procházíme náročnými zkouškami. Všichni ale tvrdě pracujeme na tom, abychom se dostali zpátky na úroveň, kterou si zasloužíme my i naši fanoušci. S těmi mám skvělý vztah. Lidé si mě váží proto, že říkám věci na rovinu a jsem přímý."

"Dokud oblékám dres tohoto skvělého týmu, odevzdám pro něj všechno. V této sezoně se snažím dostat ze sebe maximum, protože mi na tom hodně záleží. Slíbil jsem si, že zakončím kariéru na výši a v co nejlepším rozmaru. Než skončím, chtěl bych pozdvihnout nad hlavu ještě jednu trofej. Jsem si stoprocentně jistý, že až skončím s hraním fotbalu, zůstanu tady ve Věčném městě."

"V současné době musíme koncentrovat své síly i schopnosti jen na posledních deset zápasů a nesmíme se dívat příliš daleko do budoucna. Teď záleží jen na těchto zápasech," dodal někdejší brankář Sevilly.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články