Zpět na » Serie A » Juventus ve šlágru kola nedal Milánu šanci, po třech zápasech opět skóroval Tévez

Serie A - Juventus ve šlágru kola nedal Milánu šanci, po třech zápasech opět skóroval Tévez

Juventus ve šlágru kola nedal Milánu šanci, po třech zápasech opět skóroval Tévez © zimbio.com - Carlos Tévez skóruje do branky Hellasu Verony.

1

08.02. - REVIEW Juventus doma bez problémů porazil AC Milán a na prvním místě má alespoň do dnešního odpoledne náskok deseti bodů! Po třech zápasech se prosadil nejlepší útočník Staré dámy, Carlos Tévez.

Opět to byla vynikající podívaná, především v první půli. Do utkání lépe vstoupili domácí a ve 14. minutě se zaslouženě dočkali branky, Morata poslal do úniku Téveze, ten si počkal na správný moment a poté propálil padajícího Diega Lópeze.

Vyrovnání mohla přinést Ménezova střela, Buffon ale výtečně zasáhl. O sedm minut později už ale vyrovnáno skutečně bylo, po rohovém kopu Cerciho hlavou nedal Buffonovi šanci Luca Antonelli. Naděje hostů ale trvala jen tři minuty.

Ve 30. minutě nejprve skóroval Morata, rozhodčí ale branku kvůli těsnému ofsajdu neuznali. O minutu později vystřelil Marchisio a López musel míč vyrazit na roh. Z něj se míč dostal k Tévezovi, který jej poslal na volného Leonarda Bonucciho a italský obránce vlastně rozhodl o výhře svého týmu.

První půli mohl zakončit gólem Tévez, který se ocitl ve velice dobré pozici, ale na jeho střelu v nakonec dosáhl López. Druhá půle už nenabízela tolik šancí, přesto se bylo na co dívat.

V 55. minutě nebezpečně střílel Pazzini a Buffon musel předvést vynikající zákrok. Po deseti minutách vypálil Vidal a ačkoliv López jeho střelu vyrazil, na dorážku Moraty již nestačil. O sedm minut později se bývalý útočník Realu Madrid trefil opět, ale znovu byl máván ofsajd.

Juventusu to ale vadit nemusí, doma bez problémů porazil AC Milán 3:1 a minimálně do dnešního odpoledne má v tabulce italské Serie A náskok deseti bodů.

Juventus FCJuventus 3:1 (2:1) AC MilánMilan AC

Branky: 14. Tévez, 31. Bonucci, 65. Morata - 28. Antonelli

Více informací o Juventus FC naleznete zde.